Restauracja Antresola

Polskie śniadania, lunche, obiady i kolacje

Restauracje
ul. Wronia U2, 00-870 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Restauracja Antresola
ul. Wronia U2, 00-870 Warszawa Wola, mazowieckie
Telefon
Restauracja Antresola

Informacje

Opis działalności firmy Restauracja Antresola w Warszawa
Restauracja Antresola znajduje się w centrum Warszawy. Działa od 2015 roku, a jej właścicielką jest Elżbieta Gąsiorek. W lokalu serwowane są dania kuchni polskiej przygotowane z najlepszych składników, przywodzące na myśl smaki znane przez wszystkich z domów, podane w estetyczny sposób.
Produkty i usługi
Smacznie, zdrowo i do syta można zjeść w Restauracji Antresola. Tutejsza kuchnia przygotowuje potrawy z najlepszych jakościowo składników, szczególnie lokalnych, w tym mięs czerwonych, drobiu, warzyw, owoców oraz grzybów leśnych. Kuchnia polska zachwyca bogactwem smaków, których można skosztować podczas śniadań w formie bufetu szwedzkiego, codziennych albo uroczystych obiadów, a także romantycznych kolacji, np. zaręczynowych lub rocznicowych. Na każdą okazję Restauracja Antresola proponuje rozbudowane menu dla dorosłych i dzieci składające się z przystawek podawanych na zimno i ciepło, sałatek, zup, dań głównych, a także deserów. Do śniadań, obiadów i kolacji podawane są też ciepłe i zimne napoje.

Restauracja Antresola serwuje na przystawki tatara wołowego lub z łososia, krewetki, placki ziemniaczane, a także szparagi z bekonem i sosem holenderskim. Na główne danie poleca natomiast:
-rosół z gęsi,
-schabowy z kostką na smalcu,
-żurek,
-łosoś pieczony,
-sandacz z pieca,
-polędwiczki wieprzowe,
-sznycle,
-steki,
-boczniaki panierowane.

Poza daniami, które na stałe znajdują się w karcie każdego dnia inne potrawy pojawiają się w menu lunchowym.

W Restauracji Antresola można też zorganizować wyjątkową imprezę firmową albo uroczystość rodzinną. Organizator zadba o catering, wystrój sali, a także napoje i muzykę na żywo.

Dodatkowe informacje o Restauracji Antresola można przeczytać na stronie internetowej, natomiast w celu zarezerwowania stolika albo wynajęcia sali na imprezę okolicznościową najlepiej zadzwonić.

Zasięg działania
Firma Restauracja Antresola z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń