Piotr Bud Piotr Niewierski

Od fundamentów, po dach - budowa i wykończenie mieszkania

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Mazowiecka 3, 06-460 Grudusk mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Piotr Bud Piotr Niewierski

Informacje

Opis działalności
Piotr Bud jest firmą z Gruduska, na terenie województwa mazowieckiego, którą założyliśmy w 2020 roku. Właścicielem działalności jest Piotr Niewierski. Pomimo tego, że działalność dopiero się rozwija, cały nasz zespół od wielu lat pracuje w branż budowlanej. Zespół tworzą specjaliści, którzy oferują budowę domów jednorodzinnych pod klucz i w stanie surowym. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu szereg usług budowlanych, od budowy domu, po prace wykończeniowe oraz remonty. Firmę Piotr Bud tworzą bowiem fachowcy, tacy jak malarze, tynkarze, dekarze i murarze.

Budowa domów pod klucz obejmuje stawianie fundamentów, budowę elewacji oraz budowę dachu łącznie z montażem pokrycia dachowego. Dekarze zadbają o wybór materiałów odpowiednich do przeznaczenia budynku, jego kubatury oraz warunków atmosferycznych, jakie panują w regionie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani remontem poddasza lub jego adaptacją, również oferujemy swoje usługi. Możemy postawić nowe ściany działowe, które wydzielą nowe pomieszczenie na poddaszu, doprowadzić dodatkoweprzyłącza elektryki lub wody, a przede wszystkim ocieplić poddasze za pomocą pianki PUR. Ten materiał jest coraz częściej używany przez różnych fachowców działających w branży budowlanej. Pianka PUR jest bardzo lekka, więc nie obciąża stropu, ma doskonałe właściwości termoizolacyjne i nie powoduje uczuleń. Zajmujemy się również ociepleniem elewacji z zewnątrz, wykorzystując do tego styropian i wełnę mineralną.

Do naszych usług należy także:
- szpachlowanie,
- tynkowanie (również tynki ozdobne),
- malowanie,
- montaż kafelek,
- montaż paneli,
- montaż drzwi i okien,
- biały montaż,
- montaż instalacji sanitarnych.

Do prawidłowego przeprowadzenia prac budowlanych potrzebne są materiały dobrej jakości. Tylko tak jesteśmy w stanie zapewnić Państwu, wieloletnią żywotność instalacji. Dlatego służymy doradztwem w wyborze produktów budowlanych.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z firmą Piotr Bud z Gruduska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
BRAWOOO
Bardzo dobra firma budowlana, która stworzyła dla mnie mieszkanie marzeń. Kierowali się wskazówkami z projektu, a każdą trudność konsultowali ze mną. Elewacje są wykonane solidnie. Dach również odpowiada moim standardom, polecam.
M
Marzena
Firma wykonała dla mnie remont domu jednorodzinnego. Mieli mnóstwo prac do zrobienia, ponieważ to był dom w opłakanym stanie, który otrzymałem w spadku. Musieli docieplić elewację, zrobić generalny remont poddasza i podreperować dach, nie mówiąc o standardowych pracach estetycznych w domu, takich jak szpachlowanie, łatanie dziur, czy malowanie. Panowie spisali się na medal. Dom jest ciepły, wygląda schludnie i ma porządny dach, który jest odporny na okropne wichury.