Ossowski Firma Usługowo-Handlowa Piotr Ossowski

Profesjonalny transport autokarowy.

Przewozy autokarowe
50 Kondrajec Szlachecki 8 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
602 186 031
Adres korespondencyjny
50 Kondrajec Szlachecki 8 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Piotr Leszek Ossowski jest właścicielem firmy transportowej, która na rynku działa już od 2003 roku. Posiadamy w związku z tym spore doświadczenie w branży. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Kondrajcu Szlacheckim, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Od kilkunastu już lat zajmujemy się świadczeniem usług turystyczno-autokarowych. Posiadamy w tejże branży spore doświadczenie, a nabyta przez lata wiedza pozwala na dostosowanie oferty do ciągle zmieniających się potrzeb Klientów.

Nasza oferta to między innymi:
- pielgrzymki,
- wycieczki organizowane przez biura podróży,
- transport pracowników,
- wyjazdy okolicznościowe,
- wycieczki szkolne,
- przewóz osób na imprezy szkolne, okolicznościowe czy sportowe,
- dowozy i odbiory z lotniska.

Poza tym zajmujemy się transportem pracowników na rzecz banków, firm czy przedsiębiorstw. Przewieziemy ich na różnego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, targi, czypo prostu do ich miejsca pracy. Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje współpracy. Nasze pojazdy są odpowiednio wyposażone oraz w pełni sprawne, gdyż są regularnie poddawane przeglądom i konserwacjom.

Kadra pracownicza to wyszkolone i doświadczone osoby. Pracują w branży transportowej od wielu lat i doskonale zdołali ją poznać. Potrafią dobrać optymalną trasę każdej wycieczki i zapewniają dzięki temu szybką, ale jednocześnie bezpieczną podróż. Gwarancja sprawnej realizacji oraz atrakcyjnych cen.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z firmą Piotra Ossowskiego i zapraszamy do odwiedzenia siedziby w Kondrajcu Szlacheckim.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń