Ter-Pol Export Import Skup Owoców i Warzyw Teresa Podymniak

Sprzedaż naturalnych warzyw i owoców

Hurtownie warzyw i owoców
05-660 Gośniewice 53 mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
502 392 711
486677222
Ter-Pol Export Import Skup Owoców i Warzyw Teresa Podymniak

Informacje

Opis działalności
Zlokalizowana w Gośniewicach, na terenie województwa mazowieckiego Hurtownia warzyw i owoców TER-POL Export-Import, prowadzona jest przez Teresę Podymniak. Nieprzerwanie od 1995 roku dostarczamy do naszych Klientów świeże warzywa i owoce.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż warzyw i owoców. Proponowane przez nas produkty, to plony o wysokich walorach smakowych i odżywczych. Jabłka, jakie dostarczamy do sklepów, hoteli, instytucji czy też lokali gastronomicznych charakteryzuje optymalne wybarwienie, jędrny miąższ, a także twarda skórka.

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe owoce lub warzywa, tak abyśmy mogli sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zadowolenie naszych Klientów jest Kluczowe, dlatego też oferujemy transport warzyw i owoców na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.

W szerokiej ofercie hurtowni znajdą Państwo między innymi:

- kapusta pekińska i biała,
- pomidory,
- dynie,
- jabłka,
- gruszki,
- wiśnie,
- śliwki,
- czereśnie.

Truskawki, jakie Państwu oferujemy, hodowane są na naszych polach, co daje nam gwarancję soczystego miąższu i bardzo aromatycznego smaku. Truskawki Marmolada, mają bardzo duże owoce o intensywnie czerwonym kolorze z połyskiem.

Zespół wykwalifikowanej kadry pracowniczej doba o dobór i zbiór warzyw i owoców, a następnie przygotowuje je do transportu. Aby mieć pewność, że warzywa i owoce będą świeże, wykorzystujemy nowoczesne maszyny i pomieszczenia, takie jak, chociażby chłodnia z magazynem.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Hurtowni warzyw i owoców TER-POL Export-Import w Gośniewicach.
Marki i specjalizacje
Skup owoców, skup warzyw, eksport warzyw, eksport owoców, import owoców, import warzyw, miód, miód z pasieki, truskawki, jabłka, gruszki, śliwki, czereśnie, czereśnia, kapusta, kapusta pekińska, pomidory.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
A
Adam
Śmiało polecam, jakość warzyw i owoców jest więcej niż zadowalająca.
S
Sabina
Warzywa i owoce zawsze dostarczają na czas, a jest do kluczowe w prowadzeniu restauracji. Kucharze towar otrzymują tuż przed otwarciem restauracji.
M
Maks
Jest to najlepsza hurtownia, z jaką miałam okazję współpracować! Kontakt jest bardzo dobry, doceniam ich obsługę, która zawsze jest chętna do pomocy!
E
Edek
Jako stały klient nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Klienci w moim sklepie cenią sobie wysoką jakość warzyw i owoców, a to dla mnie najważniejsze.
K
Klient
Super współpraca. Produkty wysokiej jakości. Polecam !