Usługi BHP Doradztwo Nadzór I Szkolenia Dorota Gołos

Usługi bhp

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Klonowa 17, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi BHP Doradztwo Nadzór I Szkolenia Dorota Gołos
ul. Klonowa 17, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą mazowieckie
NIP
7971070254
Telefon
Usługi BHP Doradztwo Nadzór I Szkolenia Dorota Gołos

Informacje

Opis działalności firmy Usługi BHP Doradztwo Nadzór I Szkolenia Dorota Gołos w Nowe Miasto nad Pilicą
Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku. Siedziba znajduje się w Nowym Mieście nad Pilicą, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się świadczeniem usług bhp. Właścicielką jest Dorota Gołos. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Do obowiązków każdego pracodawcy należy organizacja pracy w taki sposób, aby spełniała ona wszelkie zasady bezpieczeństwa i higieny. Obsługę spraw związanych z bhp warto powierzyć naszej firmie. Posiadamy w tym zakresie nie tylko odpowiednie doświadczenie, ale i wysokie kwalifikacje.

Z myślą o pracodawcach, osobach kierujących pracownikami i pracownikach oferujemy:

- szkolenia wstępne,
- szkolenia okresowe,
- szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Zajmujemy się też opracowywaniem ocen ryzyka zawodowego i instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Sporządzamy niezbędną dokumentację wypadków przy pracy oraz wypadków w drodze do i z pracy.

Dodatkowo możemy zaproponować opracowywanie analiz stanu bhp, audyty wymogów przepisów prawa, a także realizację zaleceń pokontrolnych pip. Bez problemu przygotujemy też instrukcje bhp ogólne bądź stanowiskowe.

Udzielamy też doradztwa w zakresie metod i organizacji pracy na konkretnych stanowiskach, które mogą być uciążliwe, szkodliwe dla zdrowia lub niebezpieczne.

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy.

Zasięg działania
Firma Usługi BHP Doradztwo Nadzór I Szkolenia Dorota Gołos z lokalizacji: Nowe Miasto nad Pilicą świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grójecki, piaseczyński, rawski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń