Gp "Raj-Fruit" Spółka z o.o.

Produkcja i dystrybucja wysokiej jakości owoców i warzyw.

Hurtownie warzyw i owoców
05-620 Wilków Pierwszy 57 mazowieckie
poniedziałek 07:00 - 18:00
wtorek 07:00 - 18:00
środa 07:00 - 18:00
czwartek 07:00 - 18:00
piątek 07:00 - 18:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(48) 685 06 80
Wilków Pierwszy 57, 05-620 Błedów
biuro@raj-fruit.pl
695141876
Prezes zarządu Paweł Krzyżanowski
609397461
V-ce prezes zarządu Janusz Krzyżanowski
603933895
Adres korespondencyjny
05-620 Wilków Pierwszy 57 mazowieckie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
GP,,Raj- Fruit Sp. z o.o. powstała w marcu 2011 r. w związku z inicjatywą spółdzielczą 5 sadowników. Obecnie udziałowcami spółki jest 30 członków, którzy posiadają gospodarstwa sadownicze i ogrodnicze w rejonie Białej Rawskiej, Grójca, Błędowa, Czerwińska n/Wisłą, Sannik. Areał upraw sadowniczych i ogrodniczych członków Grupy to ponad 300 ha.Dzięki wyjątkowej dbałości o warunki uprawy (IPO, GLOBAL GAP), permanentnej polityki inwestycyjnej i profesjonalnej ochrony przed chorobami i szkodnikami, jakość uzyskiwanych owoców i warzyw jest na najwyższym poziomie.GP,,Raj- Fruit dysponuje nowoczesnym zapleczem przechowalniczym w postaci komór chłodniczych w kategorii ULO w siedzibie spółki oraz w powiecie płońskim, które gwarantują dostęp do wysokiej jakości owoców i warzyw przez cały rok.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Grupa zorganizowała dwa systemy sortująco-pakującę, które zlokalizowane są w siedzibie GP,,RAJ-Fruit”. System sortująco-pakujący naszej firmy umożliwia zapakowanie owoców w zróżnicowane opakowania technologicznie. System ten posiada innowacyjne rozwiązania w zakresie rozładunku wodnego, sortowania owoców według koloru, rozmiaru, wagi i jakości. Zaletą systemu jest wodny rozładunek oraz wydajność na poziomie 10 ton/godzinę.Grupa sortuje, pakuje i dostarcza w każde miejsce Europy owoce i warzywa wyprodukowane przez naszych producentów. Krótki okres dostawy w warunkach niepogarszających jakości zewnętrznej i wewnętrznej owoców i warzyw uzyskaliśmy dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej oraz najnowocześniejszej flocie transportowej w postaci samochodów ciężarowych chłodni. Grupa współpracuje nie tylko z kontrahentami z Europy, ale także z Azji i z Afryki.
Opis działalności
Grupa Producentów Owoców i Warzyw.
Produkty i usługi
Jesteśmy otwarci na każdą ofertę współpracy z kontrahentami zarówno krajowymi jak i zagranicznymi. Zapytania w sprawie zakupu naszych owoców i warzyw prosimy kierować drogą e-mailową, telefoniczną lub faksem.

Grupa Producentów Owoców i Warzyw "Raj Fruit"
producent jabłek.

Grupa Producentów Owoców i Warzyw Raj-Fruit Sp. z o.o. powstała w lutym 2011 roku, natomiast status wstępnego uznania otrzymała w październiku 2011 roku.

Spółka dbając o wysoką jakość oferowanych do sprzedaży owoców i warzyw dba o odpowiednie warunki uprawy i stosuje optymalną ochronę przed chorobami i szkodnikami uprawianych roślin, dlatego też będzie wdrażać certyfikaty bezpiecznej żywności,tj. IPO i GlobalGap.

W trosce o wysoką jakość przechowywanych i sortowanych owoców, Grupa Producentów Owoców i Warzyw Raj-Fruit rozpoczęła też budowę budynku logistyczno–przechowalniczego, składającego się z hali sortowniczej z zapleczem socjalnym, komór chłodniczych KA i ULO. W roku bieżącym zamierza również zakupić i zamontować nowoczesną linię sortowniczą, posiadającą innowacyjne rozwiązania w zakresie "presortingu" i rozładunku wodnego. W planach jest również zakup urządzeń do klejenia opakowań kartonowych.

W kolejnych latach wraz z powiększeniem liczby wspólników, spółka zamierza prowadzić dalszą rozbudowę nowoczesnego zaplecza przechowalniczego.

Nasza spółka ma w swojej ofercie duży asortyment owoców i warzyw, w różnych sortach.

Owoce:

* Jabłko
* Gruszka
* Śliwka
* Czereśnia
* Wiśnia
* Truskawka
* Warzywa – kalafior, brokuł
Marki i specjalizacje
* Owoce:
- Jabłko
- Gruszka
- Śliwka
- Czereśnia
- Wiśnia
- Truskawka
* Warzywa
- kapusta pekińska, kapusta biała, kalafior, ogórek
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Gdańsk, Białystok, Lublin, Warszawa, Wrocław, Kielce, Grójec, Rzeszów, Poznań, Kraków

Media społecznościowe

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Marcin
2019-07-16 08:18:33
ok ok ok
S
I
Szymon Iveco
2019-06-18 08:14:25
super obsługa polecam