Okplast s.c. Paweł i Małgorzata Tomala

Sprzedaż i montaż - okna, drzwi oraz bramy garażowe

Okna
ul. 11 Listopada 43/3, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
607602724
oknapcv@neostrada.pl
227344575
Okplast s.c. Paweł i Małgorzata Tomala

Informacje

Opis działalności
Firmę OKPLAST założyliśmy w 2002 roku na terenie Grodziska Mazowieckiego. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem elementów stolarki okiennej i drzwiowej od renomowanych producentów. Oferujemy szeroki wybór systemów profili okiennych, dzięki którym mamy możliwość zamontować dosłownie każdy kształt okna w obiekcie mieszkalnym, czy użytkowym. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Dzięki naszemu zaangażowaniu w zadowolenie Klienta mogliśmy stać się fabrycznym punktem marki FOREST z Malborka, producenta nowoczesnych i okien i drzwi. Jako firma OKPLAST w naszym asortymencie zgromadziliśmy przede wszystkim okna oraz drzwi z aluminium i PCV, a także bramy do garażu segmentowe i uchylne firmy Wiśniowski.

Aktualnie oferujemy między innymi energooszczędna okna, idealne do pasywnego budownictwa. Na ich konstrukcję składają się profile okienne w najróżniejszych kolorach, hamulec okienny, ogranicznik otwarcia, ciepła ramka, okucia antywłamaniowe, klamki z kluczykiem, wielostopniowe uchylanie MSL, nawiewniki z ręcznym sterowaniem, czy zatrzask balkonowy. Te nowoczesne rozwiązania sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i obiektach firmowych. Okna zapewniają bezpieczeństwo, ochronę przed zimnem i funkcjonalność.

Sprzedajemy również solidne i wytrzymałe drzwi zewnętrzne do mieszkań. Oferujemy drzwi z różnymi odpornościami na włamanie. We wnętrzu produktu znajdują się zazwyczaj dodatkowe stalowe żebra oraz pręty ze stali. Zawiasy są skonstruowane tak, aby uniemożliwić demontaż drzwi.

W naszej ofercie znajdują się także:
- parapety wewnętrzne,
- parapety zewnętrzne,
- plisy,
- moskitiery (białe, brązowe, drewnopodobne),
- żaluzje (pionowe materiałowe i poziome stalowe),
- rolety (dekoracyjne, zaciemniające, materiałowe)
- wertikale.

Każdy Klient może liczyć na transport zakupionych materiałów oraz bezpłatny pomiar i wycenę. Podczas montażu wykonujemy obróbkę murarską, aby estetycznie wykończyć miejsce montażu i nie pozostawić żadnych śladów instalacji.

Zapraszamy do kontaktu - firma OKPLAST z Grodziska Mazowieckiego.
Marki i specjalizacje
- profile okienne ALUPLAST, BRUEGMANN,
- okucia WINK-HAUS, ALUMINIUM PONZIO,
- drzwi GERDA,
- bramy garażowe WIŚNIOWSKI,
- szyby PRESS GLAS,
- żaluzje, rolety, verticale SIERANT i Plisy,
- okna VEKA.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białobrzeski, garwoliński, grodziski, grójecki, kozienicki, legionowski, łowicki, nowodworski, otwocki, pruszkowski, rawski, Skierniewice, skierniewicki, sochaczewski, Warszawa, warszawski zachodni, żyrardowski

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Mariusz
Ogromny wybór profili okiennych. Nie było żadnego problemu z dopasowaniem i montażem okien o nietypowym kształcie.
H
Hubert
Mają bardzo solidne drzwi z dodatkowymi żebrami stalowymi i zawiasami, które chronią konstrukcję przed wyważeniem. Moim zdaniem drzwi naprawdę bardzo dobrze chronią kancelarię.
W
Wojak
Lansuje się na fachowca,opinie na portalach piszą pracownicy !!! Nie słowny ,kłopoty z gwarancją jaką oferuje , Nie polecam ,brak fachowości i profesjonalnego podejścia do klienta!!!
P
Patrycja
Kupiłam tutaj z mężem świetne okna do naszego nowego mieszkania, od razu z usługą montażu. Pan z obsługi doradził nam w kwestii wyboru. Podpowiedział, jakie parametry techniczne spełnią nasze wymagania. Okno ma dodatkowe funkcje w postaci zabezpieczeń antywłamaniowych, czy wielostopniowego otwierania. Idealne rozwiązanie dla osób mieszkających na parterze.