Shift Seven - rowery elektryczne

Sprzedaż elektrycznych rowerów

Rowery
3 Maja 1a, 05-827 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
512 929 746
Adres korespondencyjny
3 Maja 1a, 05-827 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Sklep rowerowy Shift Seven powstał w 2017 roku w Grodzisku Mazowieckim, w województwie mazowieckim. Jest prowadzony przez Tomasza Kosmalskiego.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu najwyższej klasy rowery elektryczne. Te urządzenia są niezwykle funkcjonalne, wygodne, a przede wszystkim ekonomiczne i ekologiczne. Rowery wyposażone są w bardzo pojemne baterie, dzięki czemu jazda jest długa i przyjemna.

W naszej ofercie można znaleźć:

- elektryczne rowery górskie,
- elektryczne rowery szosowe,
- elektryczne rowery miejskie.

Pozwalamy Państwu przetestować nas sprzęt. Każdy Klient może dowiedzieć się na własnej skórze, jak wygodne jest używanie elektrycznych rowerów i hulajnóg. Przeszkolona kadra chętnie doradzi w wyborze sprzętu, który będzie odpowiadał oczekiwaniom użytkownika. Każdy model ma bowiem inną specyfikację, kolor i styl. Szeroka gama rowerów z pewnością trafi w najbardziej wyszukane gusta. W naszym sklepie można kupić rowery powystawowe w bardzo atrakcyjnych cenach.

W sprzedaży posiadamy również akcesoria rowerowe takie jak dzwonki, kaski, pompki, zestawy naprawcze, windy rowerowe, stojaki i wiele innych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Shift Seven z Grodziska Mazowieckiego. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń