Dobrytapicer.com Dariusz Stankiewicz

Usługi tapicerskie na wysokim poziomie

Usługi tapicerskie
ul. Ignacego Krasickiego 29, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
500 294 021
Adres korespondencyjny
ul. Ignacego Krasickiego 29, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Dobrytapicer.com znajduje się Grodzisku Mazowieckim i od lat świadczy usługi w branży tapicerskiej. Nasza firma działa pod nadzorem Dariusza Stankiewicza. Jest to tapicer, który wykonuje swój zawód od ponad dwudziestu lat. W tym czasie wykonał wiele standardowych, a także skomplikowanych prac tapicerskich, które wymagały sprawnej ręki i estetycznemu zmysłu. Cały czas kontynuujemy tę pracę i robimy wszystko, aby uzyskać Państwa uznanie.
Produkty i usługi
Nasze usługi wykonujemy za pomocą wielu specjalistycznych narzędzi. Nasze bogato wyposażone zaplecze techniczne pozwala między innymi na takie prace jak renowacje antyków. Usługa ta wymaga ogromnej precyzyjności i szczegółowego wykonania, tak, aby meble nie straciły swojego unikatowego wyglądu, ale zostały należycie odnowione. Nasz najwyższy poziom mistrzostwa rzemieślniczego gwarantuje Państwu należytą dbałość o pozostawione nam przedmioty. Oferujemy polisy i depozyty notarialne dla najdroższych antyków.

Specjalizujemy się w tapicerowaniu mebli. Realizujemy oryginalne pomysły naszych Klientów. Sprowadzamy drewno oraz skóry ekologiczne z całego świata.

W ramach naszych usług oferujemy:

-szycie tapicerki,
-pranie tapicerki,
-odnawianie mebli tapicerowanych.

Ponadto wykonujemy także pikowanie tapicerki. Jest to zabieg, który ma na celu naciągnięcie dotychczasowej (lub nowej) tapicerki z charakterystycznymi punktami wpięcia - czyli pikami. Dzięki temu tapicerka znów wygląda estetycznie i stylowo.

Gwarantujemy, że wszystkie realizacje wykonujemy terminowo i rzetelnie. Chętnie odpowiadamy na pytania związane z naszą pracą drogą meilową lub telefoniczną. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z firmą Dobrytapicer.com.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń