Jarosław Dźwigała Solidne Wykładziny

Wykładziny PCV dla budynków użytkowych

Hurtownie parkietu i paneli podłogowych
ul. Kasztanowa 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
Jarosław Dźwigała Solidne Wykładziny

Informacje

Opis działalności
Firma Solidne Wykładziny, której właścicielem jest Jarosław Dźwigała zajmuje się montażem wykładzin. Nasza siedziba znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, a na rynku działamy od 2013 roku.
Produkty i usługi
Proponujemy szereg usług posadzkarskich dla klientów indywidualnych i firmowych z województwa mazowieckiego, łódzkiego i podlaskiego. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na działanie na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się sprzedażą wykładzin dywanowych i PCV, a także usługami związanymi z ich montażem i pielęgnacją. Pracujemy zawsze na materiałach sprawdzonych i najlepszej jakości pochodzących od renomowanych producentów takich, jak Tarkett, Forbo, Gelflor i Polyflor.

Proponujemy wykładziny dla:

- hoteli,
- restauracji,
- banków,
- szkół,
- służby zdrowia,
- szpitali,
- zakładów przemysłowych.

Nasze produkty, ze względu na zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, cechują wysokie parametry wytrzymałościowe. Nie boimy się wyzwań i nietypowych zleceń.

Świadczymy usługi montażowe. Dysponujemy doświadczonym i przeszkolonym i zgranym zespołem instalatorów. Proponujemy bezpłatne pomiary i oceny ważnych czynników wpływających na czas pracy, takich jak stan starej wykładziny, stan podłoża, ilość i rodzaj łuków, skosów i obiektów stałych czy schody.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt niezbędny do montażu wykładzin, na przykład nagrzewnica do spawania, szlifierka do posadzek czy zestaw specjalnych narzędzi tnących. Zajmujemy się również oczyszczaniem każdego rodzaju zanieczyszczeń, konserwacją i zabezpieczeniem wykładzin PCV.

Zachęcamy do współpracy z firmą Solidne Wykładziny z Grodziska Mazowieckiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie, podlaskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
N
Nnatin
Wysoka jakość usług w przystępnych cenach. Polecam.
E
Emu_xox
Zarówno jakość wykładziny, jak i jej montaż na najwyższym poziomie. Polecam.
V
Veseku
Zamówiliśmy tutaj wykładziny do naszej restauracji. Duży wybór wysokiej jakości wyrobów pozwolił nam znaleźć idealnie dopasowaną do naszych potrzeb.
Z
Zezowa
Wykładziny na prawdę wysokiej jakości. Terminowa realizacja dużego zamówienia, polecam serdecznie.

Słowa kluczowe