Alkon Andrzej Opieka

Montaż instalacji elektrycznych

Elektroinstalatorstwo
ul. Konopnickiej 5, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 349 147
Alkon Andrzej Opieka

Informacje

Opis działalności
Firma Alkon istnieje w branży elektrycznej od 2000 roku. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych. Siedziba działalności znajduje się w Grodzisku Mazowieckim. Właścicielem jest Andrzej Opieka.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest szeroko pojęte elektroinstalatorstwo. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w instalacjach elektrycznych, począwszy od projektowania, poprzez montaż i serwis, po konserwację systemów i instalacji teletechnicznych. Specjaliści zajmują się przede wszystkim systemami sygnalizacji i wykrywania pożaru, systemem monitoringu CCTV oraz prefabrykacją rozdzielni elektrycznych i szaf automatyki. W ofercie znajdują się między innymi:

- systemy alarmowe,
- telewizja przemysłowa,
- montaż kamer przemysłowych,
- okablowania budynków,
- domofony,
- wideodomofony.

Alkon prowadzi całodobowy serwis awaryjny, który obejmuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Pracownicy dokonują okresowych pomiarów instalacji elektrycznych budynków prywatnych i użyteczności publicznej oraz pomiarów natężenia oświetlenia i sieci komputerowych. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak iwiększych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń