Raven s.c. Krzysztof Bośka, Sławomir Błaszczak

Energooszczędne i antywłamaniowe okna oraz drzwi

Okna
ul. Królewska 67, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Raven s.c. Krzysztof Bośka, Sławomir Błaszczak
ul. Królewska 67, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
NIP
5291806784
Telefon
Raven s.c. Krzysztof Bośka, Sławomir Błaszczak

Informacje

Opis działalności firmy Raven s.c. Krzysztof Bośka, Sławomir Błaszczak w Grodzisk Mazowiecki
Raven to firma z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim. Przedsiębiorstwo, które zostało założone przez Krzysztofa Bośkę i Sławomira Błaszczaka, zajmuje się produkcją, sprzedażą i montażem stolarki otworowej. Spółka rozpoczęła działalność w 1997 roku i od tego czasu realizuje zamówienia dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji.
Produkty i usługi
Stolarka otworowa to niezbędne wyposażenie każdego domu jednorodzinnego, mieszkania, lokalu usługowego i budynku użyteczności publicznej. Poszukując najlepszej stolarki najlepiej wybrać sprawdzone produkty Raven, wytwarzane na podstawie profili niemieckiej marki Schuco. Wyróżniają się idealnym dopasowaniem do otworów okiennych i drzwiowych, mają właściwości termoizolacyjne, są antywłamaniowe, a do tego kolory profili i akcesoria, np. klamki, można dowolnie dobrać.

Oferta przygotowana przez Raven obejmuje:
-okna standardowe,
-okna łukowe,
-drzwi przesuwne tarasowe,
-drzwi przesuwne balkonowe.

Wymieniona stolarka sprawdza się w nowych budynkach i obiektach poddawanych modernizacji.

W ramach kompleksowej oferty Raven nie tylko produkuje okna i drzwi, ale również dokonuje pomiarów, dostarcza stolarkę na wskazane miejsce i zajmuje się montażem. Zapewnia dokładność, wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Kontakt z Raven w celu zamówienia okien i drzwi wraz z montażem można nawiązać telefonicznie oraz e-mailowo. Dodatkowe informacje o wyrobach fabryki znajdują się na stronie internetowej.

Zasięg działania
Firma Raven s.c. Krzysztof Bośka, Sławomir Błaszczak z lokalizacji: Grodzisk Mazowiecki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
C
W
Celina Wieczorek
Okna firmy Raven są bardzo dobrej jakości : są ciepłe, estetyczne, szczelne i łatwe w obsłudze. Firma Raven jest firmą bardzo rzetelną, solidną i godną polecenia.