Stambet Bud sp.j.

Betony towarowe i specjalne

Kamień i kruszywa
Mostowa 10, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stambet Bud sp.j.

Informacje

Opis działalności
Betoniarnia Stambet-Bud znajduje się w Grodzisku Mazowieckim. Rozpoczęła działalność w 1993 roku i niezmiennie dostarcza do firm budowlanych wysokiej jakości betony w różnych odmianach oraz inne materiały budowlane.
Produkty i usługi
Beton dostarczany przez Stambet-Bud to certyfikowany materiał budowlany. Próbki każdej partii trafiają do firmowego laboratorium, gdzie sprawdzane są parametry betonu. Dzięki temu klienci mają pewność, że trafia do nich produkt najwyższej jakości. Wśród betonów wytwarzanych w betoniarni znajdują się betony towarowe oraz specjalne, z różnymi dodatkami. Można m.in. zamówić betony wodoszczelne, mrozoodporne oraz szybko i wolnoschnące. Dostępne są też betony posadzkowe i takie materiały jak:
-cement workowany,
-zaprawy budowlane,
-piasek,
-żwir,
-podsypy,
-stabilizacje drogowe,
-bloczki betonowe.

Ceny materiałów są konkurencyjne, a dokładną wagę dostarczanych artykułów określa się na wadze elektronicznej. Transport prowadzony jest betoniarkami, wywrotkami i ciężarówkami z HDS. Firma ma też do dyspozycji pompę do betonu.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez Stambet-Bud. Przedsiębiorstwo prowadzi stronę internetową, a ponadto warto zadzwonić albo napisać maila z pytaniami.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń