Mili Metr Geodezja i Kartografia mgr inż. Daniel Siemiątkowski

Profesjonalne wykonawstwo usług geodezyjnych

Geodezja
ul. Płocka 7, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 724 15 46
Mili Metr Geodezja i Kartografia mgr inż. Daniel Siemiątkowski

Informacje

Opis działalności
Firma Mili Metr, której właścicielem jest Daniel Siemiątkowski istnieje na rynku od 2009 roku. Posiadamy cenne doświadczenie i dokładnie wiemy, jak odpowiednio realizować powierzone nam zadania z zakresu geodezji. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Grodzisku Mazowieckim.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się świadczeniem szeroko pojętych usług geodezyjnych oraz kartograficznych. Założycielem firmy jest uprawniony geodeta, który wywodzi się z rodziny z tradycjami w tejże dziedzinie. Posiadamy cenne doświadczenie, które znacznie pomogło nam się rozwinąć.

Oferta firmy Mili Metr to:
- mapy do projektu,
- wytyczenia,
- inwentaryzacje powykonawcze,
- uzgodnienia ZUD,
- obsługi inwestycji budowlanych.

Zajmujemy się także wszelkimi wytyczeniami budynków czy także działek. Obsługujemy budowę domów jednorodzinnych i szeregowych, powierzchni magazynowych, garażowych czy parkingowych oraz sieci urządzeń podziemnych. Specjalizujemy się również w niwelacji terenu oraz przeróżnych usługach geodezyjnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb danego inwestora.

Firmę tworzy zespół kreatywnych i młodych pracowników, którzy zdążyli już nagromadzić spore doświadczenie zawodowe. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, a w szczególności w powiatach warszawskim zachodnim, pruszkowskim, grodziskim, żyrardowskim oraz piaseczyńskim. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminową realizację i wysoką jakość.

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia siedziby firmy w Grodzisku Mazowieckim.
Marki i specjalizacje
Usługi geodezyjne.

Geodeta, geodezja, inwentaryzacja, inwentaryzacje powykonawcze, mapy do celów projektowych, obsługa geodezyjna, obsługa inwestycji budowlanych, od budynku, usługi geodezyjne, uzgodnienia przyłączy, uzgodnienia zud, wymierzenie budynku, wytyczenie budynku, wytyczenie działki, mapy do projektu, wymierzanie działki, wymierzenie działki, wymierzanie budynków, usługi geodezyjne, wymierzanie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń