Pol Reisen Bartosz Karwacki

Biuro podróży

Biura podróży i agencje turystyczne
al. 3 Maja 33/55, 05-120 Legionowo mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pol Reisen Bartosz Karwacki

Informacje

Opis działalności
Biuro podróży Pol Reisen należy do Bartosza Karwackiego i znajduje się w Legionowie, w województwie mazowieckim. Zorganizujemy dla Państwa każdą wycieczkę na terenie Polski. Nasza kompleksowa usługa obejmuje przewodnika, tłumacza oraz fotografa. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Biuro Podróży Pol Reisen oferuje Państwu najwyższą jakość usług z zakresu organizacji wycieczek na terenie Polski. W naszej ofercie znajdują się wycieczki dla młodzieży, rodzin, wycieczki grupowe i indywidualne zwiedzanie. Możemy przygotować wycieczkę tematyczną w dowolne miejsce. Organizujemy rejsy po mazurach, zwiedzanie stolicy lub morskich kurortów.

Z Pol Reisen nie muszą się Państwo martwić o zakwaterowanie. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi biurami podróży i hotelami, dzięki czemu zapewniamy najwyższy komfort dla każdego Klienta. Hotele, apartamenty, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe z usługą gastronomiczną czekają na naszych gości. Wszystko jest przygotowane i dostosowane do Państwa życzeń i możliwości finansowych.

W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak:
- tłumacz,
- pilotaż wycieczek,
- nagrywanie filmów,
- reportaże,
- obsługa imprez.

Każdą wycieczkę możemy odpowiednio upamiętnić. Podczas licznych atrakcji przygotowanych przez nasze biuro podróży możecie Państwo skorzystać z usług profesjonalnego kamerzysty. Możemy również udostępnić dron na imprezy masowe. Współpracujemy z organizatorami różnych eventów, którzy potrzebują skorzystać z usług fotografa i reportera.

Chętnie przyjmujemy gości z Niemiec, którzy chcieliby zapoznać się z urokiem naszychmiast i wsi. Zwiedzanie jest przyjemne i proste, ponieważ odbywa się z tłumaczem i pilotem, który w ciekawy sposób opowiada o atrakcjach turystycznych.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się:
- wycieczki w obie strony,
- rejsy,
- wycieczki szkoleniowe,
- wycieczki kulinarne,
- podróże służbowe.

Nasza oferta obejmuje także spanie w łodziach mieszkalnych, kempingach i domkach. Wszystko dopasowane jest do potrzeb Klientów. Zapraszamy do kontaktu z biurem podróży Pol Reisen z Legionowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń