Geotech Bartłomiej Borowski

Geodezyjna obsługa Twojej inwestycji

Doradztwo gospodarcze
ul. gen. Sikorskiego 7E, 05-119 Legionowo mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Geotech Bartłomiej Borowski
ul. gen. Sikorskiego 7E, 05-119 Legionowo mazowieckie
NIP
7761618562
Telefon
Geotech Bartłomiej Borowski

Informacje

Opis działalności firmy Geotech Bartłomiej Borowski w Legionowo
Firma Geotech, prowadzona przez Bartłomieja Borowskiego, znajduje się w Legionowie. Prace geodezyjne realizujemy dla klientów indywidualnych oraz inwestorów z Warszawy, Legionowa i ościennych powiatów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Realizację usług geodezyjnych i kartograficznych zlecicie firmie Geotech w Legionowie. Zatrudniamy doświadczonych pracowników z uprawnieniami umożliwiającymi im precyzyjne wykonywanie geodezyjnych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, realizacyjnych i inwentaryzacyjnych.

Gwarantujemy, że zarówno nasze pomiary, jak i cała dokumentacja są zgodne z obowiązującym prawem, co znacząco ułatwia i przyspiesza rozpoczęcie budowy.

Zajmujemy się tworzeniem map do celów projektowych zarówno w formie analogowej, jak i numerycznej. Opracowujemy też mapy sytuacyjno-wysokościowe i zasadnicze.

W naszej ofercie znajdziecie inwentaryzacje powykonawcze obiektów budowlanych, w tym budynków oraz sieci uzbrojenia i elementów zagospodarowania terenu.

Wykonujemy wytyczenia i pomiary realizacyjne, pomiary powierzchni lokali oraz zapewniamy geodezyjną obsługę inwestycji, w tym inwestycji drogowych i kubaturowych.

Klientom, którzy planują budowę domu, oferujemy pakiet Mój Dom obejmujący wykonanie mapy do celów projektowych, wytyczenie budynku w terenie oraz inwentaryzację powykonawczą.
Zasięg działania
Firma Geotech Bartłomiej Borowski z lokalizacji: Legionowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, legionowski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń