Art Project Centrum Nauczania Języków Obcych

Kursy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego

Szkoły i kursy językowe
ul. Jana III Sobieskiego 6a, 05-120 Legionowo mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Art Project Centrum Nauczania Języków Obcych

Informacje

Opis działalności
Centrum Nauczania Języków Obcych Art-Project w Legionowie działa już od 1997 roku, zajmując się prowadzeniem kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Produkty i usługi
Szkoła językowa Art Project oferuje naukę języków obcych dla osób w różnym wieku. Zatrudnia lektorów, którzy z pasją podchodzą do przekazywania swojej wiedzy kursantom. Łącząc ze sobą rozmaite metody nauczania, szkoła jest w stanie uczyć języków w sposób skuteczny i przyjemny.

W ofercie znajdą Państwo:
- kursy języka angielskiego,
- kursy języka niemieckiego,
- kursy języka rosyjskiego,
- kursy języka hiszpańskiego.

W szkole prowadzone są kursy standardowe języka ogólnego, kursy języka biznesu, kursy metodą Callana, kursy egzaminacyjne oraz zajęcia indywidualne. Zajmuje się również prowadzeniem kursów maturalnych.

Podczas kursów kładziony jest nacisk na ćwiczenie umiejętności czytania, słuchania, pisania oraz mówienia. Prowadzi też kursy językowe dla firm, które odbywają się w w ich siedzibach lub w szkole. Przyjmuje także zlecenia na wykonywanie tłumaczeń pisemnych. Ponadto zajmuje się organizacją obozów językowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kevuce
Świetni lektorzy i fajne podejście do kursantów. Z każdymi zajęciami umiem coraz więcej!
A
avadore
Moja córka chodzi tutaj na kursy angielskiego. Bardzo chwali sobie tutejszych lektorów i ich wiedzę oraz umiejętności jej przekazywania.