Art Project Szkoła języków obcych

Języki obce są w Twoim zasięgu

Szkoły i kursy językowe
ul. Jana III Sobieskiego 6a, 05-120 Legionowo mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(22) 774 45 82
Adres korespondencyjny
ul. Jana III Sobieskiego 6a, 05-120 Legionowo mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Centrum Nauczania Języków Obcych Art Projekt ma swoją siedzibę w Legionowie, w województwie mazowieckim. Firmą zarządza Anna Kołodziej. W branży języków obcych działa od ponad dwudziestu lat. Zajmujemy się organizowaniem skutecznych kursów języków obcych.
Produkty i usługi
Posiadamy bogatą ofertę, która ma na celu doskonalenie znajomości języków obcych u dzieci i młodzieży. Prowadzimy kursy dla początkujących, dla grup zaawansowanych, a także przygotowanie do matury oraz korepetycje, czyli lekcje indywidualne.

Nasza oferta dotyczy języków takich jak:
- język angielski,
- język niemiecki,
- język francuski,
- język hiszpański,
- język rosyjski.

Prowadzimy tradycyjne kursy konwersacyjno-gramatyczne, ale także wykorzystujemy Metodę Callana. Z kolei najmłodsi słuchacze mogą skorzystać z nowatorskiej metody nauczania języka angielskiego - Talking Kids. Wydajemy odpowiednie certyfikaty ukończenia danego poziomu.

Innym profilem naszej działalności jest wykonywanie tłumaczeń pisemnych na zlecenie Klientów. Współpracujemy z firmami w zakresie organizacji kursów i tłumaczeń, ponieważ mogą się one odbywać na terenie firmy bądź w szkole. Organizujemy także obozy językowe latem i zimowiska w czasie ferii. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowników, absolwentów kierunków filologicznych, którzy od lat mają kontakt z dziećmi oraz młodzieżą w szkołach publicznych i prywatnych.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą doszlifować lub nauczyć się od postaw języków obcych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Mariusz
Nie było problemu ze zorganizowaniem zajęć dopasowanych do moich potrzeb, dlatego polecam szkołę Art Project.