Dark-Trans Dariusz Nowakowski

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Transport samochodowy
ul. Targowa 1, 05-120 Legionowo mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
600 854 148
Adres korespondencyjny
ul. Targowa 1, 05-120 Legionowo mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Dark-Trans prowadzona jest w Legionowie, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzona jest nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizacją zakładu jest oferowanie usług budowlanych oraz transportowych. Właścicielem i osobą decyzyjną jest Dariusz Nowakowski. Przedsiębiorstwo może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz zaufaniem, które zdobyło oferując swoim kontrahentom usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Dbając o renomę Dark-Trans proponuje profesjonalne usługi dźwigowe oraz transportowe. W tym dostarcza we wskazane miejsce materiały oraz transportuje ładunki wielkogabarytowe. Idąc z duchem czasu przedsiębiorstwo cały czas stara się dopasować do nawet najbardziej wymagających klientów.

W specjalnie przygotowanej ofercie usług znaleźć możemy m.in.:

• Transport HDS,
• demontaż konstrukcji stalowych,
• przewóz kontenerów,
• przenoszenie ładunków.

Ponadto przygotowano specjalne rozwiązania, obejmują wynajem dźwigów z obsługą operatorską. Proponowany jest także wynajem ładowarek obrotowych teleskopowych. Dodatkowo świadczone są także usługi hydrauliczne dźwigiem samochodowym.

Oferowany jest przeładunek materiałów budowlanych oraz montaż konstrukcji stalowych. Regularnie wykonywane są niezbędne przeglądy techniczne oraz badania UDT dla wywrotek i dźwigów. Na wyposażeniu posiadają one atestowane zawiesia pasowe.

Więcej informacji uzyskać można na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń