"Agro-Perfekt" Kazimierz Pastuszka

Hurtownie rolnicze
27-350 Kochanówka 100 mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(5)
Telefon
(48) 616 76 12

Informacje

Firma "Agro-Perfekt" Kazimierz Pastuszka prowadzi działalność w branży Hurtownie rolnicze. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Kochanówka w województwie mazowieckim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności "Agro-Perfekt" Kazimierz Pastuszka, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (48) 616 76 12
Jeśli chcesz nawiązać z "Agro-Perfekt" Kazimierz Pastuszka kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 27-350 Kochanówka 100.
Uważamy, że "Agro-Perfekt" Kazimierz Pastuszka poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Marcel
Zakupiłem MF 255 a kuzyn u nich 260 były małe niedociągnięcia odnośnie podnośnika ale okazało się że nie był odpowietrzony dolali olej odpowietrzył się i jest ok użytkujemy 2 rok i jestem zadowolony polecam
F
Fredzio
Ich strona www.ciagnikirolnicze.eu fergusonik igła fajnie chodzi
R
1
Rolnik 1987
Maja może jakas stronę prywatna z maszynami albo jakiegoś e-maila zeby zobaczyć co tam jest czy warto jechać 450 km w jedna stronę trochę jest
F
Fredzio
Fajne maszyny mają. Kupiłem Renault Ergos 2 lata mam i wszystko igła, tyle, że paliwo i olej wymieniłem. Normalny ten człowiek i ceny ma bezkonkurencyjne, teraz zamówiłem sobie u niego małego Fergusona 255, wszystko nowe za 21tys, nie mogę się doczekać ale polecam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.