COPIO®

EKSPRESOWY DRUK CYFROWY, PLOTOWANIE, SKANOWANIE I KSERO DO A0+

Drukarnie i poligrafia
ul. Długa 19, 05-071 Sulejówek mazowieckie
poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 - 18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 760 04 05
227600406
501697391
Adres korespondencyjny
ul. Długa 19, 05-071 Sulejówek mazowieckie

Informacje

O nas
Oferujemy również produkcję dowolnych naklejek i etykiet samoprzylepnych w różnych formatach i do wielu zastosowań. Nasza oferta została przygotowana także na potrzeby specjalistów: architektów, projektantów, pracowników biur projektowych, geodetów czy konstruktorów. W skład naszych usług wchodzi także kolorowe i czarno-białe ksero do formatu A0+ oraz kopiowanie A4 i A3.

Oferta ekspresowej drukarni cyfrowej COPIO® skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Do naszych zadań należy projektowanie i produkcja materiałów promocyjno-reklamowych, także wielkoformatowych. Specjalnie dla tych, którzy potrzebują pilnie wykonać zlecenie druku lub kopiowania, proponujemy cyfrowy druk ekspresowy. Projekt i druk ulotek, plakatów, gazetek promocyjnych czy zaproszeń realizujemy bardzo szybko – wszystko po to, aby Klienci mogli jak najszybciej otrzymać niezbędne materiały. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przyjmiemy zlecenie nawet na jedną sztukę!

Dysponujemy najszerszym na rynku wyborem specjalistycznych stempli i pieczątek, datowników, numeratorów w różnych formatach. Odbicia naszych pieczątek mogą zawierać tekst oraz dowolne elementy graficzne jedno lub wielokolorowe. Nasze kolorowe pieczątki i stemple z kolorowym odbiciem uatrakcyjnią Państwa materiały reklamowe i dokumenty.

W ofercie znajduje się także pełna introligatornia – proponujemy foliowanie i laminowanie do formatu A1, a także stosowanie uszlachetnień,takich jak: złocenia, srebrzenia, znaki wodne, elementy ozdobne i posiadające zabezpieczenia. Realizujemy druki z profesjonalnymi zabezpieczeniami. Wykonujemy profesjonalne oprawy introligatorskie książek, dokumentacji, materiałów konferencyjnych, katalogów i broszur. W sposób ekspresowy wykonujemy oprawy architektoniczne i geodezyjne, proponują również profesjonalne skanowanie wielkoformatowe, a także skanowanie i przygotowywanie do druku materiałów refleksyjnych oraz slajdów.
Opis działalności
Centrum druku i kopiowania COPIO® specjalizuje się w druku ekspresowym. Realizujemy zlecenia obejmujące m.in.: kopiowanie, druk cyfrowy i offsetowy, laserowe znakowanie, grawerowanie oraz wycinanie, skanowanie i kopiowanie wielkoformatowe, skanowanie i drukowanie książek i zdjęć oraz produkcję stempli i pieczątek jedno lub wielokolorowych.
Produkty i usługi
Copio to firma z wieloletnim doświadczeniem, która szybko i sprawnie realizuje zlecenia wydruku oraz ksero w wysokiej jakości. Łączymy tradycję i sprawdzone rozwiązania z innowacyjnością oraz nastawieniem na ciągły rozwój. Zajmujemy się oprawą graficzną dla firm, jak i obsługą klientów prywatnych.

Wykonujemy druk standardowy, druk plakatów oraz wydruki wielkoformatowe. Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, dając przy tym gwarancję zadowolenia z końcowego rezultatu. Dzięki wykorzystywaniu w naszej pracy najnowszych technologii, jesteśmy w stanie wykonać wszystkie zlecenia bardzo szybko, zachowując przy tym najwyższą jakość graficzną. Usługi ksero realizujemy przy użyciu technologii cyfrowych, co pozwala nam na powielanie grafiki czy tekstu, bez utratyjakości wydruku.

Wybierając naszą firmę, mogą Państwo składać zamówienia na wydruki laminowane lub foliowane, złocone, srebrzone i metaliczne. Mamy wielu stałych klientów, dla których wykonujemy wydruk wizytówek, broszur czy zaproszeń. Zapewniamy nie tylko usługi poligraficzne, ale także doradzimy odpowiednie rozwiązania, dokonamy korekty w projektach oraz pomożemy w edycji tekstu, co jest szczególnie ważne podczas wydruku prac dyplomowych. Specjalizujemy się również w wycinaniu liter, grawerowaniu oraz znakowaniu różnych artykułów. Współpracujemy z architektami i geodetami, dla których drukujemy mapy oraz projekty.

Dzięki ciągłemu rozwojowi i doświadczeniu sprostamy każdemu zadaniu, począwszy od druku jednej naklejki, przez plakaty, aż po billboardy oraz niestandardowe zlecenia. Nieprzerwany rozwój w kierunku osiągnięcia, jak najwyższej jakości pozwala zaoferować naszym klientom szeroki asortyment usług drukarskich oraz kserograficznych.

Przyjdź do nas i postaw na profesjonalizm na rynku poligraficznym. Zapraszamy do kontaktu już dzisiaj.
Marki i specjalizacje
Dla stałych Klientów ustalamy indywidualne ceny za usługi, a w przypadku większych zamówień udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Zapraszamy, ekspresowa drukarnia cyfrowa COPIO® czeka na Twoje zlecenia!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
legionowski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, pułtuski, Warszawa, węgrowski, wołomiński, wyszkowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń