Koss-Remo Sp. z o.o.

Profesjonalne i kompleksowe usługi CNC!

Obróbka metali
ul. Modlińska 23, 05-092 Izabelin-Dziekanówek mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 751 12 07
Adres korespondencyjny
ul. Modlińska 23, 05-092 Izabelin-Dziekanówek mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Koss-Remo jest zlokalizowana w Izabelinie-Dziekanówku, na terenie powiatu nowodworskiego. Nasza specjalność to profesjonalne i kompleksowe usługi CNC, wśród których można wymienić między innymi frezowanie CNC czy obróbkę CNC.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność to przede wszystkim profesjonalne prace przy użyciu CNC, czyli w dużej mierze najrozmaitsza obróbka metalu. Jesteśmy obecni na rynku już od ponad trzydziestu trzech lat. Przez cały ten czasu udało nam się zebrać odpowiednie doświadczenie oraz zdobyć zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższy poziom wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:

- obróbka skrawaniem
- obróbka metali
- cięcie laserowe
- lakierowanie proszkowe
- obróbka cieplna

Dodatkowo na życzenie klientów możemy zająć się obróbką cieplną, piaskowanie oraz szkiełkowaniem czy też cynkowaniem ogniowym i galwanicznym. Zajmujemy się również naprawą oraz dorabianiem metalowych części sprzętów.

Wykonujemy wszelkie prace związane z gwintowaniem, wierceniem oraz szlifowaniem. Tworzymy również elementy konstrukcyjne reklam, takie jak potykacze, ekspozytory czy stojaki lub też regały i inne. Podejmujemy się remontu sprzętu transportowego i budowlanego.

Podejmując współpracę z naszą firmą, klienci mogą mieć absolutną pewność, że wszelkie prace zostaną wykonane sprawnie i precyzyjnie oraz w wyznaczonym terminie. Pracujemy na materiałach własnych lub też dostarczonych przez klienta. Każdorazowo oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne oraz konkurencyjne warunki finansowe współpracy.

Zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
R
RemigiuszC
2016-07-27 22:42:05
Korzystałem z usług CNC. Współpraca z firmą na dobrym poziomie. Zlecenie w terminie cenowo nie najgorzej, choć każdy by chciał, aby było taniej.:)
H
Helmudd
2016-07-07 10:40:04
Bardzo dobra firma od precyzyjnego cięcia blach. Współpracuję od roku, zawsze cięcie jest zrobione według wskazań i na czas. Pozdrawiam. Helmudd
Z
zadowolony
2015-03-11 10:50:55
Bardzo dobra obsługa klienta, ceny przystępne, zamówienie zrealizowane na czas. Polecam!