Usługi Pogrzebowe Leszek Skowron

Usługi pogrzebowe
07-440 Brzeźno 16, woj. mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(4)

Informacje

Usługi Pogrzebowe Leszek Skowron działa w branży Usługi pogrzebowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie mazowieckim w miejscowości Brzeźno.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 605 559... lub mailowy: uslugipogrzeboweskowron@wp.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Usługi Pogrzebowe Leszek Skowron kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 07-440 Brzeźno 16.
Uważamy, że Usługi Pogrzebowe Leszek Skowron poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
Z
Zbyszek
Jestem bardzo zadowolony z ich usług pogrzebowych. Świetnie wszystkim się zajęli, nie mam żadnych zastrzeżeń.
E
Ela
Pracownicy tej firmy bardzo odciążyli mnie w tym trudnym czasie. Strata ojca była dla mnie bardzo bolesna, przez co ciężko byłoby mi się samej zająć pogrzebem.
I
Ireneusz
Bardzo dobra firma pogrzebowa. Zajęli się wszystkim, zarówno organizacją pochówku, jak i załatwieniem wszelkich formalności. Szczerze polecam.
K
Kacper
Bardzo ładna firma
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.