Maks-Bud PPHU Maksymilian Brodzik (PSB Mrówka Myszyniec)

Sprzedaż materiałów budowlanych

Materiały budowlane
ul. Reymonta 27, 07-430 Myszyniec mazowieckie
Poniedziałek 07:00 - 18:00
Wtorek 07:00 - 18:00
Środa 07:00 - 18:00
Czwartek 07:00 - 18:00
Piątek 07:00 - 18:00
Sobota 07:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Maks-Bud PPHU Maksymilian Brodzik (PSB Mrówka Myszyniec)

Informacje

Opis działalności
Firma Maks-Bud funkcjonuje w branży oferując szeroki wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych już od 2005 roku. Siedziba działalności znajduje się w miejscowości Myszyniec, w województwie mazowieckim. Właścicielem jest Maksymilian Brodzik, który zaprasza do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Firma Maks-Bud świadczy usługi w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych od ponad półtorej dekady. W swojej ofercie posiadają również szeroki wybór produktów wykończeniowych. W asortymencie znajdują się między innymi:

- ceramika ścienna,
- materiały izolacyjne,
- systemy kominowe,
- płyty kartonowo-gipsowe,
- chemia budowlana,
- materiały sypkie.

Najpopularniejszym materiałem wykończeniowym do budowy mieszkań i domów są płyty OSB. Są to produkty drewnopochodne, charakteryzujące się trwałością i odpornością na różnego rodzaju zanieczyszczenia. Standardowe płyty posiadają grubość od 8 do 33 mm. Znajdują idealne zastosowanie w poszyciach ścian i dachów, jako wykładzina podłogowa oraz jako meblowe elementy dekoracyjne.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Swoim Klientom gwarantują profesjonalne podejście i fachowe doradztwo. Wyroby oferowane przez przedsiębiorstwo wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Na specjalne życzenie interesanta istnieje możliwość transportu produktów w wyznaczone miejsce.

Więcej informacji otrzymają Państwo poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń