Elektro-Technika Artur Jurczak

Elektroinstalatorstwo
ul. Sportowa 13, 07-430 Myszyniec mazowieckie
(11 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
NIP
7581888886
Telefon

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Elektroinstalatorstwo. Elektro-Technika Artur Jurczak ma swoją siedzibę w miejscowości Myszyniec w województwie mazowieckim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 501 800... lub mailowy: aja2606@wp.pl
Adres wykonywania działalności przez Elektro-Technika Artur Jurczak to ul. Sportowa 13, 07-430 Myszyniec. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Elektro-Technika Artur Jurczak oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(11 opinii) napisz opinię
Z
P
Zakład Prod
Polecam Profesjonalnie wykonuje przeglądy i pomiary elektryczne przy automatyce
F
F
Firma F
Doświadczony automatyk przemysłowy Pomógł w wielu skomplikowanych projektach
Z
Zbigniew
Jest w stanie zrealizować trudne projekty. Polecam wszystkim tego fachowca.
Z
K
Zadowolony Klient
Polecam. Najlepszy elektryk na naszym terenie.
K
Krystian
Polecam. Profesjonalista w swoim fachu. Automatyk i elektryk w jednym posiadający wiedzę na temat tego co robi.
J
F
Józef F
Dobra fachowa robota wszystko wykonane jak ta lalal miły pan z doświadczeniem. Polecam Józef F.
J
R
Jacek Rzeźniacki
Polecam tego fachowca , widać że ma wiedzę i potrafi doradzić
H
B
Henryk B
Instalacja elektryczna oraz monitoringu wykonana ponad oczekiwania. Sympatyczny Pan z dużą wiedzą i doświadczeniem. Na pojawiające się pytania udzielił rzeczowych odpowiedzi w sposób zrozumiały dla mnie jako klienta. Oczekuje w kolejce na montaż instalacji fotowoltaicznej.
K
Krzysiek
Wykonanie usługi elektrycznej i doradztwo na wysokim poziomie. Pan Artur robił tak jak chciałem. Polecam jednak nie sugierować jak ma robić tylko słuchać jak zrobiłby to fachowiec - po moich pomysłach były poprawki. Wszystko działa bezbłednie. Czekam w kolejce na kolejne usługi.
K
M
krzysztof, m
Profesjonalny fachowiec o dużej wiedzy prawa i przepisów, Podczas pomiarów elektrycznych odnalazł wszystkie ukryte usterki i awarie , Ponadto automatykę w budynku przebudował na nowoczesny poziom i funkcjonalność zdecydowanie polecam
M
D
Mariusz Deptuła
Polecam zdecydowanie
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.