Roman Kwiatkowski Usługi Remontowo Budowlane

Świadczenie usług budowlanych w szerokim zakresie

Budowa i wykończenia pod klucz
07-302 Jelonki 65B mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Roman Kwiatkowski Usługi Remontowo Budowlane
07-302 Jelonki 65B mazowieckie
NIP
7591274080
Telefon
Roman Kwiatkowski Usługi Remontowo Budowlane

Informacje

Opis działalności firmy Roman Kwiatkowski Usługi Remontowo Budowlane w Jelonki
Siedziba firmy Roman Kwiatkowski Usługi Remontowo Budowlane znajduje się w miejscowości Jelonki w województwie mazowieckim. W branży budowa i wykończenia pod klucz działamy z powodzeniem od 2017 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością. Wybierz naszą firmę – doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług ogólnobudowlanych. W tym zakresie podejmujemy się budowania domów w stanie surowym od podstaw, co obejmuje przeprowadzenie koniecznych prac fundamentowych, murowanie ścian, a także stworzenie pokrycia dachowego. Wykonamy konieczną więźbę, a także ułożymy odpowiednie materiały.

Ponadto klienci mogą powierzyć nam wykańczanie i remonty wnętrz. Prace w tym zakresie to:
- usługi glazurnicze,
- adaptacje poddaszy,
- malowanie i tapetowanie,
- wstawianie okien i drzwi,
- montaż ścianek działowych,
- układanie paneli podłogowych,
- montowanie sufitów podwieszanych.

Dodatkowo możecie Państwo liczyć z naszej strony na stworzenie odpowiedniej termoizolacji budynku. Przeprowadzimy konieczne prace ociepleniowe, co sprawi, że dany obiekt lepiej będzie zatrzymywał ciepło i nie wytracał niepotrzebnie energii. Przełoży się to na znacznie lepsze gospodarowanie opałem. Obejmuje to zarówno ocieplanie ścian, jak i dachu.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Romana Kwiatkowskiego w Jelonkach.
Zasięg działania
Firma Roman Kwiatkowski Usługi Remontowo Budowlane z lokalizacji: Jelonki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, ostrowski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń