Remix M. i M. Zając S.C.

Zawsze świeże mięso

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
ul. Majowa 94, 05-462 Dziechciniec mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Remix M. i M. Zając S.C.

Informacje

Opis działalności
Zakład rozbioru drobiu Remix znajduje się w miejscowości Dziechciniec, w województwie mazowieckim. Właścicielami są M. i M. Zając. Działamy od 2015 roku. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Produkty i usługi
Od wielu la nasza firma Remix zaopatruje sklepy w świeże mięso. Dbamy o najwyższą jakość towaru oraz obsługi klientów. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, dzięki której terminowo dostarczamy nasze produkty.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kurczaka, uda, podroby, piersi oraz wiele innych. W sprzedaży mamy mięso i wyroby z indyka, kaczki oraz gęsi. Dodatkowo proponujemy mięso trybowane na kebab. Polecamy również kaczki mrożone.

Gwarantujemy świeże mięso dostarczone zawsze na czas. Realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia. Jesteśmy solidni i rzetelni.

Zakład jest pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej. Łączymy tradycyjne receptury z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń