Przedszkole Krasnoludków w Panoramie Firm

Przedszkole Krasnoludków

Rodzinne Przedszkole Usytuowane Obok Lasu Zaprasza Krasnoludki od 2 do 5 lat.

ul. Puszkina 25
05-420 Józefów, woj. mazowieckie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  06:30 - 18:00
 2. wtorek:
  06:30 - 18:00
 3. środa:
  06:30 - 18:00
 4. czwartek:
  06:30 - 18:00
 5. piątek:
  06:30 - 18:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Przedszkole Krasnoludków zapewnia wykwalifikowaną i życzliwą kadrę pedagogiczną, która cały czas doskonali swoje umiejętności. Jest innowacyjna i twórcza. Są to osoby twórcze, poszukujące nowych metod pracy, rozwijające swoje umiejętności i pogłębiające swoje wiadomości poprzez udział w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego.

Marki i specjalizacje

Przedszkole wyposażone jest w nowoczesne i atrakcyjne pomoce dydaktyczne, oddziałujące na wyobraźnię, rozwijające twórcze myślenie dzieci.

Produkty i usługi

W naszym przedszkolu skupiamy się na tym, by każde dziecko było jednakowo ważne i kochane. Każdemu z naszych podopiecznych zapewniamy wszechstronny i bezpieczny rozwój zgodny z jego indywidualnym tempem rozwoju.
Wykorzystujemy naturalną potrzebę ruchu i eksplorowania otoczenia tak, aby dziecko żyło w zgodzie z własnym ciałem i umysłem, w harmonii z otaczającym światem i przyrodą.
Nasze przedszkole wprowadza dziecko w świat wartości uniwersalnych: piękna, dobra, prawdy i miłości, pośredniczy w przyswajaniu norm postępowania etycznego.

Realizujemy program zatwierdzony przez MENiS.

W ramach czesnego oferujemy Dzieciom:

• Pełne wyżywienie
• Ubezpieczenie dziecka od nieszczęśliwych wypadków
• Wyprawkę książkową z programu ABC
• Wyprawkę plastyczną (bloki, kredki, farby, kleje, materiały, tworzywa organiczne)
• Dwa razy w tygodniu język angielski
• Dwa razy w tygodniu język francuski
• Dwa razy w tygodniu rytmikę z umuzykalnieniem i elementami tańca
• Raz w tygodniu spotkanie z „Panią od Plastyki”
• Raz w tygodniu gimnastykę korekcyjną
• Okresowo warsztaty teatralne
• Indywidualne spotkania z logopedą (od 3-ego roku życia)
• Raz na trzy miesiące sprawdzenie ząbków przez Panią Dentystkę
• Raz (lub więcej) w miesiącu Teatrzyki przyjezdne z Krakowa z własną dekoracją, strojami.
• Comiesięczne spotkania z muzyką, cykl koncertów „Smyki słuchają klasyki”, zapoznanie się co miesiąc z innym instrumentem.
• Imprezy okolicznościowe takie jak Halloween, Andrzejki, Bal karnawałowy, Dzień rodzica, Dzień Babci i Dziadka, Wigilia, Pasowanie na przedszkolaka, Piknik.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(13 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
mamcia
2018-10-24
Miła domowa atmosfera. W przedszkolu bardzo dużo się dzieje, różne atrakcje np zwierzątka, piosenki, prace plastyczne, teatrzyki, doświadczenia, spacery itd.
Kinga
2014-11-29
Jestem zadowolona z opieki w tym przedszkolu. Doskonałe warunki lokalowe, atrakcyjne czesne i indywidualne podejście do dziecka. Cieszę, że dbają o prawidłowe żywienie. Polecam!!!
Amelia
2014-11-07
Świetne przedszkola. Placówka doskonale przygotowała moje dziecko do szkoły. Profesjonalna opieka, atrakcyjne czesne i do tego szeroki zakres zajęć przekonuje.
Paulina
2014-10-17
Miła atmosfera i super kadra sprawiają, że dla mnie ta placówka jest numerem jeden. Zajęcia są realizowane naprawdę i to w bardzo ciekawy sposób. Kolejnym atutem tej placówki jest plac zabaw.
Gabriela M.
2014-10-03
Przekonuje mnie stała, niezmienna kadra, która była kilka lat temu, kiedy w przedszkolu był mój synek. Teraz chodzi córka i jestem w szoku, że znów widzę te same panie. Te same energiczne, uśmiechnięte, doświadczone. Super!
ada
2014-09-19
Z czystym sumieniem mogę zarekomendować wszystkim tę placówkę. Mam na jej temat bardzo pozytywną opinię. W tej placówce moje dziecko może rozwijać się prawidłowo pod każdym względem. Cieszę się, ze spotkań z muzyką i też teatrzyków, które moje dziecko naprawdę uwielbia.
Martyna P.
2014-08-27
Ta placówka proponuje sprawdzanie ząbków oraz naukę aż dwóch języków obcych. Jestem zachwycona, że zdecydowałam się zapisać tutaj mojego synka. Razem z mężem długo szukaliśmy dobrego przedszkola, ale to przerosło nasze oczekiwania. Imprezy okolicznościowe organizowane są znakomicie.
Paulina Tyśkiewicz
2014-07-15
Opiekuńcza i życzliwa kadra, a na dodatek w pełni przygotowany do pracy z dziećmi. Cieszę się, że tutaj moje dziecko ma swobodę bycia sobą, ze do nie jest do niczego zmuszane, tak jak we wcześniejsze placówce. Zapisanie dziecka do tego przedszkola było bardzo dobrym wyborem.
Magda
2014-06-19
To przedszkole naprawdę dba o dzieci. Zajęcia są tu ciekawe i dostosowane do ich wieku i możliwości rozwojowych. Dodatkowo opieka logopedy oraz dyżury psychologa sprawiają, że ta placówka naprawdę wyróżnia się na tle innych. Moje dziecko naprawdę chętnie chodzi do przedszkola.
Katarzyna Tokowska
2014-05-29
Polecam wszystkim to przedszkole. Czesne jest tu naprawdę niskie, a oferta zajęć bardzo szeroka. Tutaj moje dziecko uczy się zarówno języka angielskiego, jak i francuskiego. Dodatkowo pozostałe zajęcia również są niezwykle interesujące. Mój syn szybko zaadaptował się do nowej sytuacji i codziennie bardzo chętnie chodzi do przedszkola.
Sandra Piotrowska
2014-05-24
Gorąco polecam wszystkim rodzicom to przedszkole. Ja jestem naprawdę zachwycona fachową opieką. Moje dziecko bardzo szybko przystosowało się do nowej sytuacji i chętnie chodzi do przedszkola. Dodatkowo każdego dnia uczestniczy w bardzo ciekawych i różnorodnych zajęciach. Dzięki czemu ma możliwość rozwoju we wszystkich sferach.
Monika Gawarczyk
2014-04-01
Przedszkole spełnia moje oczekiwania. Córka szybko się przywiązała do tego miejsca, dzięki Pani Danusi, która ją życzliwie i troskliwie wprowadziła w przedszkolny klimat. Cieszę się, że na ternie przedszkola jest bezpieczny plac zabaw i że czas w przedszkolu jest tak dobrze zorganizowany. Uważam, że przedszkole zasługuje na najwyższą notę. + za świetną lokalizację.
Anna
2014-03-15
Rekomenduję Przedszkole Krasnoludków, ponieważ uważam, że jako jedyne w okolicy jest godne zapisania dziecka. Jako jedyne stawia tak naprawdę na pełną satysfakcję i rozwój, a nie tylko na zwykłą opiekę i zabawę, która w gruncie rzeczy nic pożytecznego nie wnosi. Przedszkole przekonało mnie do siebie różnorodnością zajęć w ciągu, a przede wszystkim językiem francuskim i licznymi zajęciami artystycznymi. Córka bardzo miło mówi o Pani Dianie, która prowadzi super zajęcia plastyczne :) Moja Julka uwielbia ciocię Dianę ;) No i ogólnie pozytywnie też mówi o cioci Elwirze, która podobna wymyśla bardzo pomysłowe zabawy. Sama osobiście jestem wdzięczna za pomoc i wsparcie pani pedagog - pani Kornelii. Przedszkole jest usytuowane w super okolicy, dość spokojnej. Sama placówka jest bezkonkurencyjna w kwestii czesnego i kwestii wyglądu.
Pokaż więcej
opieka nad dziećmi, opiekunka do dziecka, angielski dla dzieci, przedszkole krasnoludków, zajęcia ruchowe dla dzieci, nauka tańca dla dzieci, rytmika, logopeda dla dzieci, taniec nowoczesny dla dzieci, smyki słuchają klasyki, warsztaty plastyczne dla dzieci, gimnastyka korekcyjna
Obowiązek informacyjny

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Puszkina 25
05-420 Józefów, woj. mazowieckie