Przedszkole Krasnoludków

Przedszkola prywatne
ul. Puszkina 25, 05-420 Józefów mazowieckie
(13 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
NIP
5321863960
Telefon

Informacje

Przedszkole Krasnoludków działa w branży Przedszkola prywatne. Siedziba firmy znajduje się w województwie mazowieckim w miejscowości Józefów.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 502 962...
Jeśli chcesz nawiązać z Przedszkole Krasnoludków kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 05-420 Józefów ul. Puszkina 25.
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Przedszkole Krasnoludków.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(13 opinii) napisz opinię
M
mamcia
Miła domowa atmosfera. W przedszkolu bardzo dużo się dzieje, różne atrakcje np zwierzątka, piosenki, prace plastyczne, teatrzyki, doświadczenia, spacery itd.
K
Kinga
Jestem zadowolona z opieki w tym przedszkolu. Doskonałe warunki lokalowe, atrakcyjne czesne i indywidualne podejście do dziecka. Cieszę, że dbają o prawidłowe żywienie. Polecam!!!
A
Amelia
Świetne przedszkola. Placówka doskonale przygotowała moje dziecko do szkoły. Profesjonalna opieka, atrakcyjne czesne i do tego szeroki zakres zajęć przekonuje.
P
Paulina
Miła atmosfera i super kadra sprawiają, że dla mnie ta placówka jest numerem jeden. Zajęcia są realizowane naprawdę i to w bardzo ciekawy sposób. Kolejnym atutem tej placówki jest plac zabaw.
G
M
Gabriela M.
Przekonuje mnie stała, niezmienna kadra, która była kilka lat temu, kiedy w przedszkolu był mój synek. Teraz chodzi córka i jestem w szoku, że znów widzę te same panie. Te same energiczne, uśmiechnięte, doświadczone. Super!
A
ada
Z czystym sumieniem mogę zarekomendować wszystkim tę placówkę. Mam na jej temat bardzo pozytywną opinię. W tej placówce moje dziecko może rozwijać się prawidłowo pod każdym względem. Cieszę się, ze spotkań z muzyką i też teatrzyków, które moje dziecko naprawdę uwielbia.
M
P
Martyna P.
Ta placówka proponuje sprawdzanie ząbków oraz naukę aż dwóch języków obcych. Jestem zachwycona, że zdecydowałam się zapisać tutaj mojego synka. Razem z mężem długo szukaliśmy dobrego przedszkola, ale to przerosło nasze oczekiwania. Imprezy okolicznościowe organizowane są znakomicie.
P
T
Paulina Tyśkiewicz
Opiekuńcza i życzliwa kadra, a na dodatek w pełni przygotowany do pracy z dziećmi. Cieszę się, że tutaj moje dziecko ma swobodę bycia sobą, ze do nie jest do niczego zmuszane, tak jak we wcześniejsze placówce. Zapisanie dziecka do tego przedszkola było bardzo dobrym wyborem.
M
Magda
To przedszkole naprawdę dba o dzieci. Zajęcia są tu ciekawe i dostosowane do ich wieku i możliwości rozwojowych. Dodatkowo opieka logopedy oraz dyżury psychologa sprawiają, że ta placówka naprawdę wyróżnia się na tle innych. Moje dziecko naprawdę chętnie chodzi do przedszkola.
K
T
Katarzyna Tokowska
Polecam wszystkim to przedszkole. Czesne jest tu naprawdę niskie, a oferta zajęć bardzo szeroka. Tutaj moje dziecko uczy się zarówno języka angielskiego, jak i francuskiego. Dodatkowo pozostałe zajęcia również są niezwykle interesujące. Mój syn szybko zaadaptował się do nowej sytuacji i codziennie bardzo chętnie chodzi do przedszkola.
S
P
Sandra Piotrowska
Gorąco polecam wszystkim rodzicom to przedszkole. Ja jestem naprawdę zachwycona fachową opieką. Moje dziecko bardzo szybko przystosowało się do nowej sytuacji i chętnie chodzi do przedszkola. Dodatkowo każdego dnia uczestniczy w bardzo ciekawych i różnorodnych zajęciach. Dzięki czemu ma możliwość rozwoju we wszystkich sferach.
M
G
Monika Gawarczyk
Przedszkole spełnia moje oczekiwania. Córka szybko się przywiązała do tego miejsca, dzięki Pani Danusi, która ją życzliwie i troskliwie wprowadziła w przedszkolny klimat. Cieszę się, że na ternie przedszkola jest bezpieczny plac zabaw i że czas w przedszkolu jest tak dobrze zorganizowany. Uważam, że przedszkole zasługuje na najwyższą notę. + za świetną lokalizację.
A
Anna
Rekomenduję Przedszkole Krasnoludków, ponieważ uważam, że jako jedyne w okolicy jest godne zapisania dziecka. Jako jedyne stawia tak naprawdę na pełną satysfakcję i rozwój, a nie tylko na zwykłą opiekę i zabawę, która w gruncie rzeczy nic pożytecznego nie wnosi. Przedszkole przekonało mnie do siebie różnorodnością zajęć w ciągu, a przede wszystkim językiem francuskim i licznymi zajęciami artystycznymi. Córka bardzo miło mówi o Pani Dianie, która prowadzi super zajęcia plastyczne :) Moja Julka uwielbia ciocię Dianę ;) No i ogólnie pozytywnie też mówi o cioci Elwirze, która podobna wymyśla bardzo pomysłowe zabawy. Sama osobiście jestem wdzięczna za pomoc i wsparcie pani pedagog - pani Kornelii. Przedszkole jest usytuowane w super okolicy, dość spokojnej. Sama placówka jest bezkonkurencyjna w kwestii czesnego i kwestii wyglądu.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.