Volvex - Plisy, Rolety, Żaluzje Tomasz Mularczyk

Wstrzymaj słońce - z nami jest to możliwe!

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
05-402 Otwock mazowieckie
poniedziałek 11:00 - 19:00
wtorek 11:00 - 19:00
środa 11:00 - 19:00
czwartek 11:00 - 19:00
piątek 11:00 - 19:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
509 295 905
Adres korespondencyjny
05-402 Otwock mazowieckie

Informacje

O nas
Na terenie 30 km od centrum Warszawy wizyta naszego konsultanta połączona z pomiarem i wyceną jest bezpłatna i nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.
Opis działalności
Firma Volvex oferuje szeroki wybór systemów zaciemnień. W naszej ofercie znajdują się rolety (materiałowe, rzymskie, zewnętrzne), żaluzje (panelowe, aluminiowe, drewniane, plisowane), verticale. Ponadto oferujemy moskitiery, plisy, maty bambusowe, markizy. Zapewniamy szeroki wybór asortymentu, sprzedaż, montaż oraz fachowe doradztwo.
Produkty i usługi
Chcąc zorganizować przestrzeń okienną, nasuwa się pytanie: rolety, czy żaluzje? Rolety przeważnie wyglądają wyjątkowo elegancko, żaluzje natomiast wnoszą do wnętrz nutę minimalizmu. Dobry system zaciemniania sprawi, że skorzysta na nim cały dom.
Kiedy już podjąłeś decyzję, zaczynają się wątpliwości:
- jak przebiega montaż?
- czy nie zniszczę ram okiennych, podczas gdy rolety i tak w dalszym ciągu nie będą przymocowane?

Volvex jest firmą, która już od 2005 roku zajmuje się tematem osłon okiennych. Jeżeli wybierzesz naszą usługę i mieszkasz nie dalej niż 30 km od centrum Warszawy, możesz liczyć na bezpłatną wizytę naszego pracownika, który pomoże Ci wybrać odpowiedni system rolet lub żaluzji.

Jesteśmydoświadczonym producentem osłon okiennych, dlatego temat znamy od podstaw, a zespół profesjonalistów zrobi wszystko, abyś był w pełni usatysfakcjonowany z efektów naszej pracy.

Nie obawiaj się, montaż żaluzji nie wprowadzi wielodniowego bałaganu w Twoim domu, gdyż działamy szybko, precyzyjnie i sprawnie, starając się nie zakłócać normalnego toku życia domowników. W trakcie realizacji zlecenia jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb i sugestii, doradzić w razie zaistnienia wątpliwości i pomóc w dokonywaniu najkorzystniejszych dla Ciebie wyborów.

W naszym asortymencie znajdziecie rolety rzymskie i różnego rodzaju żaluzje. Proponujemy moskitiery, plisy oraz maty bambusowe. Wykonujemy systemy zaciemniające z najlepszych materiałów. Zwracamy uwagę na rzetelność i profesjonalizm naszych dostawców.
Oferowane produkty:
- rolety materiałowe,
- rolety rzymskie,
- żaluzje,
- verticale,
- moskitiery,
- plisy,
- maty bambusowe,
- rolety zewnętrzne.

Nie musisz już zastanawiać się, w jaki sposób zamontować poszczególne elementy i czy osiągniesz atrakcyjny wygląd okien. Zaufaj marce i doświadczeniu, zleć specjalistom inwestycję, która posłuży Ci przez długie lata, bez znaczącego uszczerbku na domowych finansach.
Serdecznie zapraszamy dokontaktu z firmą Volvex.
Marki i specjalizacje
- rolety materiałowe
- rolety rzymskie
- żaluzje
- verticale
- moskitiery
- plisy
- maty bambusowe
- rolety zewnętrzne
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Wołomin, Mińsk Maz., Garwolin, Pruszków, Warszawa, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń