Hydro-Tech Karol Stelmach

Wykopy i roboty fundamentowe
05-340 Sępochów 56 mazowieckie
(3 reviews) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Siedzibą Hydro-Tech Karol Stelmach jest Sępochów w województwie mazowieckim. Działalność firmy koncentruje się na branży Wykopy i roboty fundamentowe.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Hydro-Tech Karol Stelmach, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: hydrotech.stelmach@gmail.com lub telefon: 517 879...
Z przedstawicielem firmy Hydro-Tech Karol Stelmach możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 05-340 Sępochów 56. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Hydro-Tech Karol Stelmach oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(3 reviews) napisz opinię
V
vvictorianaaaa
Serdecznie polecam, firma godna zaufania, prace wykonane szybko i z dużą starannością, szef zawzięty - tak trzymać
Z
Zbych
Ciężki kontakt
M
Maria
Firma Hydro-Tech Karol Stelmach wykonywała zabezpieczenie brzegów stawu, jego pogłębianie oraz oczyszczanie. Z jej wykonania jesteśmy w pełni zadowoleni, ponieważ jest to firma profesjonalistów, obowiązkowa, uczciwa i terminowa. W pełni zasługuje na uznanie i Godna Polecenia.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.