Asbusiness Sebastian Banasiewicz

Biura rachunkowe
08-443 Wysoczyn 7 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
505 865 524
Adres korespondencyjny
08-443 Wysoczyn 7 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Nasze biuro rachunkowe ASBusiness zostało założone w 2016 roku przez Sebastiana Banasiewicza. Firma znajduje się w Wysoczynie, w powiecie otwockim, na terenie województwa mazowieckiego. W 2018 roku podjęliśmy współpracę z firmą infant, która jest liderem w branży zdalnej księgowości.
Produkty i usługi
Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pozwalają nam świadczyć usługi księgowe i rachunkowe na najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:

• rozliczenia indywidualne,
• obsługa podatkowa,
• obsługa dokumentacji,
• księgowość,
• kadry i płace.

Ponadto zajmujemy się rozliczaniem księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu oraz VAT. W ramach kadry i płac Klientom oferujemy sporządzanie listy płac, rozliczanie składek ZUS, rozliczanie podatku PIT oraz sporządzanie deklaracji rocznych.

Klientom indywidualnym proponujemy takie usługi jak:

• sporządzanie deklaracji PIT,
• sporządzanie deklaracji VAT,
• pomoc w zakresie wyboru formy opodatkowania,
• występowanie w imieniu podatnika przed urzędami.

Przygotowywanie rozliczeń rocznych PIT, wnioski o zwrot podatku VAT, rozliczanie podatku od czynności cywilno - prawnych, a także rozliczanie podatku od spadków i darowizn również należą do naszych zadań. Tym z Państwa którzy chcą założyć własną działalność również udzielamy pomocy i wsparcia. Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty. Uzupełnienie naszej oferty stanowi przekształcanie jednoosobowej działalności w spółkę z o.o. oraz pośrednictwo w zakresie ubezpieczeń, odszkodowań, leasingów i kredytów.

Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą oraz fachową poradą na każdym etapie współpracy. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminową realizację wszelkich zleceń.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń