Tartak Drobin Michał Wiśniewski

Solidne drewno na Twoją inwestycję budowlaną

Tartaki
09-210 Świerczynek 3a mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tartak Drobin Michał Wiśniewski
09-210 Świerczynek 3a mazowieckie
NIP
7743258107
Telefon
Tartak Drobin Michał Wiśniewski

Informacje

Opis działalności firmy Tartak Drobin Michał Wiśniewski w Świerczynek
Firma Tartak Drobin Michał Wiśniewski znajduje się w miejscowości Świerczynek w województwie mazowieckim. Od 2021 roku świadczymy usługi tartaczne. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
W naszym tartaku zajmujemy się produkcją drewna budowlanego. Stosujemy nowoczesne metody obróbki surowca, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość i doskonałe parametry techniczne wyrobów. Zakup naszego drewna to świetny wybór, jeśli chcą Państwo zapewnić trwałość i estetykę swoim konstrukcjom.

Dostarczamy:
- deski elewacyjne,
- deski tarasowe,
- więźby dachowe,
- boazerie,
- drewno strugane.
Bezpieczeństwo dachów to dla nas priorytet. Dlatego oferujemy solidną więźbę dachową oraz tarcicę suszoną, która gwarantuje trwałość i niezawodność przez lata.

Zakupione drewno możemy dostarczyć pod wskazany adres własnymi pojazdami. Zapewniamy szybką i bezproblemową realizację każdego zamówienia.

Nasze drewno może być wykorzystane w różnorodnych projektach budowlanych - od konstrukcji po wykończenie wnętrz.

Po więcej informacji o naszej ofercie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące produktów.
Zasięg działania
Firma Tartak Drobin Michał Wiśniewski z lokalizacji: Świerczynek świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, Siedlce, siedlecki, sierpecki, sochaczewski, sokołowski, szydłowiecki, Warszawa, warszawski zachodni, węgrowski, wołomiński, wyszkowski, zwoleński, żuromiński, żyrardowski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń