Lakom Stal spółka cywilna Jagliński Łakomy

Kompleksowa obróbka stali urządzeniami CNC

Ślusarze
ul. Długa 1, 09-472 Mirosław mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
Lakom Stal spółka cywilna Jagliński Łakomy
ul. Długa 1, 09-472 Mirosław mazowieckie
NIP
7743234644
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
733309801
Lakom Stal spółka cywilna Jagliński Łakomy

Informacje

Opis działalności firmy Lakom Stal spółka cywilna Jagliński Łakomy w Mirosław
Nasza firma Lakom-Stal oferuje kompleksowe usługi z zakresu obróbki stali. Siedziba znajduje się w Mirosławiu, na terenie województwa mazowieckiego. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się kompleksową obróbką stali w zakresie cięcia laserowego CNC, gięcia CNC, obróbki skrawaniem CNC oraz spawaniem metodami MIG, TIG i MMA.

Swoją ofertę kierujemy do klientów oraz przedsiębiorców na terenie całego kraju i zagranicy.

Wykorzystując laser CNC tniemy:
- blachy węglowe
- kwasoodporne
- aluminiowe

Posiadamy obszerny magazyn blach, co pozwala nam na szybkie wykonanie każdej usługi. Zlecenia wykonujemy również przy użyciu materiałów dostarczonych przez klienta.

W usłudze gięcia stali stosujemy profesjonalną prasę krawędziową o nacisku 175 ton, która w połączeniu z szeroką gamą narzędzi, pozwala na obróbkę grubych blach i zagięciu skomplikowanych kształtów.

Ponadto zajmujemy się spawaniem, w którym do łączenia stali wykorzystujemy takie metody jak:
-TIG
-MIG
- MMA

Za ich pomocą możemy połączyć z sobą elementy ze stali węglowej. nierdzewnej oraz aluminium.

Dodatkowo w Lakom-Stal podejmujemy się zleceń obróbki skrawaniem CNC, która sprawia, że możemy wykonać daną realizację z dokładnością nawet do 0,01 mm. W ramach skrawania CNC przeprowadzamy: frezowanie, toczenie, gwintowanie i wiercenie.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz długoletnie doświadczenie, gwarantują satysfakcję i terminowość wykonania projektu.

Konkurencyjne ceny oraz jakość wykonania w oparciu o nowoczesny park maszynowy są atutami wyróżniającymi nas na tle konkurencji.

W przypadku pytań związanych z ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Lakom Stal spółka cywilna Jagliński Łakomy z lokalizacji: Mirosław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
P
PCysyk
Obróbkę metali proponują w naprawdę atrakcyjnych cenach. Sam często korzystam z usług spawania TIG, MAG oraz MMA.
D
Dax09
Polecam. W obróbce metali nie znam nikogo lepszego.
K
kris1967
Zdecydowałem się na cięcie blach laserem, ponieważ potrzebowałem precyzyjnie dociętych arkuszy. Panowie wywiązali się z zadania wprost idealnie, dlatego polecam serdecznie.
P
Pukev
Prawdziwi profesjonaliści. Spawanie TIG oraz MAG to dla nich tylko codzienność.
C
Charli_429
Ta firma zawsze potrafi mi pomóc z gięciem arkuszy blachy. Nie ważne, jaki mam nakład, zawsze kończą pracę zgodnie z terminem.
G
Gleba937
Oferują profesjonalną obróbkę metali na wiele różnych sposobów. Nie ma przed nimi żadnych tajemnic jeśli chodzi, chociażby o obróbkę CNC lub gięcie blach.