"Odys" Transport Międzynarodowy i Turystyka Mechanika Pojazdowa Leon Dąbkowski

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Płocka 34, 09-440 Staroźreby, woj. mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
NIP
7741004236
Telefon

Informacje

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne to branża, w której "Odys" Transport Międzynarodowy i Turystyka Mechanika Pojazdowa Leon Dąbkowski prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Staroźreby w województwie mazowieckim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (24) 26...
Firmę "Odys" Transport Międzynarodowy i Turystyka Mechanika Pojazdowa Leon Dąbkowski znajdziesz pod adresem 09-440 Staroźreby ul. Płocka 34,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Uważamy, że "Odys" Transport Międzynarodowy i Turystyka Mechanika Pojazdowa Leon Dąbkowski poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
B
Blady
Ustawienie zbieżności Passat b5 ogarnięte szybko i sprawnie.
M
Mariusz
Dobry warszat
Z
K
Zadowolony klient
Super
L
Leo
Nie polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.