Salon meblowy Marek Adamkowski

Sklep meblowy Zągoty

Meble
09-230 Zągoty 9 mazowieckie
Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Salon meblowy Marek Adamkowski

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy własny salon meblowy, którego właścicielem jest Marek Adamowski. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Zągoty, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzimy już od 1991 roku.
Produkty i usługi
Nasz Sklep Meblowy powstał w 1991 roku. Realizujemy zamówienia m.in. na meble kuchenne, tapicerowane, pokojowe. Nasza siedziba znajduje się na trasie Płock-Sierpc, 13 km od Płocka. Klientom proponujemy meble tapicerowane i meblościanki o wysokim standardzie i estetyce. Istnieje możliwość wyboru koloru materiału na meble tapicerowane.

W skład naszej oferty wchodzą:
- meble kuchenne,
- meble pokojowe,
- meble młodzieżowe,
- meble do sypialni,
- meble tapicerowane,
- meble do przedpokoju.

Na życzenie Klienta zakupione meble możemy skręcić i dostarczyć w całości pod wskazany adres. Wieloletnie doświadczenie w branży meblowej pomogło nam nawiązać współpracę z polskimi producentami mebli, którzy postawili na jakość i niewygórowane ceny.

Staramy się wprowadzić do oferty sprzedaży nowości, ukazujące się aktualnie na rynku mebli tapicerowanych w Polsce. Podczas tworzenia własnych mebli chcemy łączyć w nich cechy funkcjonalności, ale również estetycznego wyglądu. Powinny one odpowiednio spełniać swoje zadania, jak również odpowiednio się prezentować.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu meblowego w Zągotach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
ciechanowski, Płock, płocki, płoński, sierpecki

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Kamil
Zamówiłem u nich funkcjonalne oraz estetyczne meble do kuchni. Idealnie łączą w sobie obie te cechy.
B
Barbara
Jest to najprawdopodobniej najlepszy salon meblowy w najbliższej okolicy. Polecam każdemu gorąco.
A
Andrzej
Posiadają spore doświadczenie branżowe, które skrzętnie wykorzystują podczas tworzenia swoich mebli. Z całą pewnością warto im zaufać.
T
Tomasz
Zamówiłem tam meble do salonu w ramach remontu. Pozytywnie zaskoczyli mnie jakością wykonanych towarów. Jestem zdecydowanie zadowolony.
S
Sebastian
Zdecydowanie tworzą wysokojakościowe meble, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Jestem w stu procentach zadowolony z ich usług.