Majot - Producent Opakowań Blister

Z nami zapakujesz cały świat

Opakowania
ul. Borowa 61, 05-520 Konstancin-Jeziorna mazowieckie
Poniedziałek 06:00 - 14:00
Wtorek 06:00 - 14:00
Środa 06:00 - 14:00
Czwartek 06:00 - 14:00
Piątek 06:00 - 14:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
(22) 754 50 44
Majot - Producent Opakowań Blister

Informacje

O nas

Opis działalności
Firma Majot od końca ubiegłego wieku zajmuje się produkcją opakowań. W naszej ofercie znajduje się: blister, opakowania produkowane metodą termo-zgrzewania, konstruowanie produktów na życzenie Klienta. Ponadto: foliowanie, zgrzewanie mini paletki, transportowe wieszaczki samoprzylepne oraz inne wyroby. Nasza siedziba znajduje się w Konstancinie-Jeziornej, w województwie mazowieckim. Właścicielem jest Jerzy Rogowski.
Produkty i usługi
Nasza firma działa od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Prowadzimy zakład przetwórstwa tworzyw sztucznych. Produkujemy opakowania blistrowe i formujemy grube płyty. Oprócz tego pakujemy różne produkty i konfekcjonujemy je. Działamy na ternie całej Polski, a w szczególności w województwie mazowieckim. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Nasza działalność to produkcja standardowych blistrów i opakowań pod indywidualne zamówienie Klienta. Pakujemy je poprzez zgrzewanie blister-blister, pakowanie metodą skin pack oraz folią termokurczliwą.

Posiadamy wieloletnią wiedzę w zakresie produkcji i sprzedaży takich opakowań. Zdobyliśmy uznanie Klientów z całej Polski, a nasze produkty dystrybuowane są w prawie całej Europie i na innych kontynentach. Działamy, korzystając z automatu Illig. Posiadamy bogato wyposażone zaplecze techniczne, dzięki nowoczesnym maszynom tworzymy trwałe blistry. Spełniają normy wytrzymałości i estetyki.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zrealizujemy zlecenia o różnych wymiarach i w dowolnej ilości. Działamy sprawnie i oferujemy konkurencyjne ceny. Zapewniamy też profesjonalne doradztwo.

Zapraszamy serdecznie.
Marki i specjalizacje
Produkcja:

- blisterów
- wieszaczków samoprzylepnych
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
Koza1979
Nie powiem złego słowa o tej firmie, wysokiej jakości opakowania w korzystnej cenie!
M
Martyna
Posiadają nowoczesne sprzęty i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Ekipa wszystko mi wyjaśniła, zapakowali mi moje produkty.
K
Kalina
Świetna firma, zajmują się pakowaniem moich produktów. Pakują je w blistry, które doskonale zabezpieczają produkty. Polecam każdemu współpracę z tą firmą.
C
Czarek
Polecam, produkuję drobne artykuły domowe. Zamawiam od nich opakowania blistrowe. Zaufałem im, bo ich blistry są bardzo wytrzymałe i solidne.