Speed Power Grzegorz Lechański

Naprawa samochodów osobowych, a także sprzedaż części i akcesoriów.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Geodetów 10, 05-500 Piaseczno mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Speed Power Grzegorz Lechański
ul. Geodetów 10, 05-500 Piaseczno mazowieckie
NIP
1230830349
Telefon
Speed Power Grzegorz Lechański

Informacje

Opis działalności firmy Speed Power Grzegorz Lechański w Piaseczno
Firma Speed Power znajduje się w Piasecznie, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w naprawie samochodów. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1993 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Grzegorz Lechański.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Speed Power jest mechanika pojazdowa. Podejmiemy się diagnostyki, a także naprawy samochodów osobowych wszystkich marek. W naszej ofercie można znaleźć wymianę amortyzatorów. Podejmiemy się również naprawy silników i skrzyń biegów. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy serwis układów hamulcowych.

Nasza oferta to także:
- wymiana olejów,
- wymiana filtrów,
- naprawa układu chłodzenia.

Jesteśmy także w stanie wykonać przeglądy pogwarancyjne. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż części oraz akcesoriów.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Speed Power.
Zasięg działania
Firma Speed Power Grzegorz Lechański z lokalizacji: Piaseczno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
kris1967
Korzystałem z usług tego warsztatu kiedy zauważyłem, że coś się dzieje z silnikiem. Przyjechałem tutaj, a oni fachowo się wszystkim zajęli i poradzili sobie z awarią, teraz działa jak nowy! Polecam.