Alicja Koszel-Orłowska, lek. specjalista otolaryngolog, chirurgia głowy i szyi

Diagnostyka i leczenie chorób uszu, gardła, nosa i zatok

Laryngolodzy
ul. Nefrytowa 12, 05-500 Piaseczno mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Alicja Koszel-Orłowska, lek. specjalista otolaryngolog, chirurgia głowy i szyi
ul. Nefrytowa 12, 05-500 Piaseczno mazowieckie
NIP
7161046301
Telefon
Alicja Koszel-Orłowska, lek. specjalista otolaryngolog, chirurgia głowy i szyi

Informacje

Opis działalności firmy Alicja Koszel-Orłowska, lek. specjalista otolaryngolog, chirurgia głowy i szyi w Piaseczno
Specjalistyczny gabinet laryngologiczny otolaryngolog Alicji Koszel-Orłowskiej znajduje się w Piasecznie, w województwie mazowieckim. Lekarz od wielu lat diagnozuje i leczy dzieci oraz dorosłych. Pracuje też w Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w szpitalu przy ul. Banacha w Warszawie.
Produkty i usługi
Problemy zdrowotne obejmujące narządy szyi i głowy dotykają zarówno dorosłych, jak i dzieci. Rozpoznawaniem ich i wdrażaniem terapii zajmuje się otolaryngolog Alicja Koszel-Orłowska. Oferuje:
- leczenie chorób uszu,
- leczenie chorób gardła,
- leczenie chorób krtani,
- leczenie chorób nosa,
- leczenie chorób zatok przynosowych.

Otolaryngolog Alicja Koszel-Orłowska podejmuje się też usuwania woskowiny z uszu, zakładania opatrunków usznych i tamowania krwotoków z nosa. Wykonuje również zabiegi chirurgiczne.

Lekarz najczęściej przyjmuje pacjentów w gabinecie, ale może też odbyć wizyty domowe. W razie pilnej potrzeby oferuje wizyty w gabinecie także w święta, soboty, niedziele i w godzinach wieczornych.

Na życzenie pacjentów możliwe jest też rozpoznawanie i leczenie chrapania oraz bezsenności. W tym celu prowadzone jest badanie polisomnografii, które pozwala na uzyskanie wielu danych i określenie na ich podstawie problemu z którym zmaga się pacjent.

Dodatkowe informacje dotyczące gabinetu Alicji Koszel-Orłowskiej znajdą Państwo na stronie internetowej i tam też można dokonać szybkiej rejestracji wizyty. Możliwe jest również telefonicznie zarejestrowanie konsultacji laryngologicznych.
Zasięg działania
Firma Alicja Koszel-Orłowska, lek. specjalista otolaryngolog, chirurgia głowy i szyi z lokalizacji: Piaseczno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
L
Laura
Pani Alicja ma świetne podejście do najmłodszych pacjentów. Kompetentna i empatyczna lekarz laryngolog.