Zmiana Studio Magdalena Baryga

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Arakowa 8A lok. U2, 05-515 Zamienie mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

NIP
5262260176
Strona www
Telefon

Informacje

Siedzibą Zmiana Studio Magdalena Baryga jest Zamienie w województwie mazowieckim. Działalność firmy koncentruje się na branży Salony i gabinety kosmetyczne.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 508 243...
Z przedstawicielem firmy Zmiana Studio Magdalena Baryga możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 05-515 Zamienie ul. Arakowa 8A lok. U2,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Uważamy, że Zmiana Studio Magdalena Baryga poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
K
Klaudia
Z całego serca polecam Magdę! Najwyższej jakości sprzęt i usługi, pełen profesjonalizm, fantastyczne podejście i umiejętność doboru zabiegów i preparatów do cery. Ogrom wiedzy w połączeniu z doświadczeniem skutkują niesamowitymi efektami. Dodatkowo wizytę umila rozmowa z najcudowniejszą Magdą ??
M
magda
Do Magdy trafiłam z polecenia mojej siostry i już wiem że zostanę tam dłuuuugo. Profesjonalizm w całej okazałości, przyjazna atmosfera, fantastyczne produkty, profesjonalna porada i te nasze pog\adanki o wszystkim i o niczym Kocham ten salon za to że zawsze po wyjsciu czuje się jak Królowa :))))
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.