Studniarstwo inż. Waldemar Flis

Studnie
ul. Wiktorska 8, 05-840 Brwinów mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(3)

Informacje

Siedzibą Studniarstwo inż. Waldemar Flis jest Brwinów w województwie mazowieckim. Działalność firmy koncentruje się na branży Studnie.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 501 159 429 lub napisz wiadomość e-mail na adres fliswaldemar@gmail.com
Firmę Studniarstwo inż. Waldemar Flis znajdziesz pod adresem 05-840 Brwinów ul. Wiktorska 8,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Studniarstwo inż. Waldemar Flis oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
J
Krzysztof Jagodziński
No niestety Partacz jakich mało. Zleciłem podłączenie pompy ssącej do stundi, Pan Waldemar podłączył umieszczając zawór zwrotny przy samej pompie. Za usługę policzył 600 zł i poszedł, po 2 godzinach pompa przestała zasysać wodę. Wykonawca mówi że jak był u mnie to działała wiec wszytstko jest pieknie i to mój problem teraz a pieniędzy nie odda.
K
Karol
Pan Flis ewidentnie zna się na robocie i na studniach. Można z nim porozmawiać i ma czas przyjechać na miejsce, aby porozmawiać o szczegółach. Studnie zrobił u mnie, a potem u sąsiada- jesteśmy zadowoleni.
N
nieznany
solidna firma , polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.