Editt Cosmetics. Producent kosmetyków

Produkcja i dystrybucja kosmetyków pielęgnacyjnych

Hurtownie kosmetyczne
ul. Falencka 1a, 05-090 Falenty Nowe mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 720 41 53
Adres korespondencyjny
ul. Falencka 1a, 05-090 Falenty Nowe mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Editt Cosmetics to producent kosmetyków do makijażu i pielęgnacji twarzy oraz ciała. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem strony internetowej. Siedziba firmy mieści się w Falentach Nowych w województwie mazowieckim. Producent świadczy swoje usługi już od 2001 roku.
Produkty i usługi
Piękny wygląd i delikatną cerę ceni sobie każda kobieta. Kosmetyki od Editt Cosmetics to przebadane produkty, które są w pełni bezpieczne dla ciała i twarzy. Artykuły tworzone są przy współpracy z renomowanymi dostawcami półfabrykatów. Sklep internetowy Editt Cosmetics obejmuje sprzedaż detaliczną dla Klientów indywidualnych i hurtową dla różnego rodzaju drogerii.

W asortymencie przedsiębiorstwa znajdą Państwo między innymi kremy, mascary i lakiery do paznokci. Ich kolor bądź zastosowanie zależy wyłącznie od Państwa zapotrzebowania. Editt Cosmetics oferuje również Państwu cienie, pudry i fluidy, które okażą się nieodłącznym elementem codziennej toalety.

Co więcej, w wyposażeniu hurtowni kosmetyków znajdą Państwo między innymi:

- zmywacze,
- błyszczyki,
- perfumy,
- tusze do rzęs,
- pomadki,
- kosmetyki do pielęgnacji włosów.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Editt Cosmetics z Falentów Nowych i przejrzenia bogatej oferty kosmetyków. Aby nie przegapić ciekawych promocji i nowości, zapraszamy do zapisania się do newslettera.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń