Klima - Premium Tomasz Bronowicz

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Cisowa 26, 05-830 Kajetany mazowieckie
(5 reviews) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Usługi wodno-kanalizacyjne. Klima - Premium Tomasz Bronowicz ma swoją siedzibę w miejscowości Kajetany w województwie mazowieckim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Klima - Premium Tomasz Bronowicz poprzez email: klimapremium@gmail.com lub telefon: 531 508... .
Firmę Klima - Premium Tomasz Bronowicz znajdziesz pod adresem 05-830 Kajetany ul. Cisowa 26,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Klima - Premium Tomasz Bronowicz.

Opinie

(5 reviews) napisz opinię
S
Sławek
Bardzo fachowe podejście do klienta i świadczonych usług. Doradztwo super, pomoc w skompletowaniu całego zestawu i na końcu bezbłędny montaż.
M
Michał
Najwyższa jakość usług w przystępnej cenie. Doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis - wszystko w najlepszym porządku.
S
D
Szymek Dziubas
OFerta sprzedaży i montażu klimatyzacji nie do pobicia zarówno pod względem cenowym jak i sprzętowym.
A
D
Albert Drabik
Polecam. Jak zaleci ci na poprawnym wykonaniu wentylacji mechanicznej, to tylko Klima Premium.
M
S
Marcel S-ki
Fantastyczne doradztwo w temacie wyboru i instalacji pompy ciepła, jako ekologicznego i słusznego sposobu ogrzewania domu. Wielu rzeczy nie wiedziałem, obawiałem się horrendalnnie wysokich rachunków za prąd, a pomimo tego, że nie mam paneli fotowoltaicznych, to mój rachunek za prąd/ogrzewanie + CWU za ostatni rok nie przekroczył 2500zł. Polecam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.