Twój Fryzjer Damsko-Męski Dorota Kołodziejczyk

Strzyżenie, farbowanie i stylizacja włosów

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Plac Poniatowskiego 40A, 05-830 Nadarzyn mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Twój Fryzjer Damsko-Męski Dorota Kołodziejczyk
ul. Plac Poniatowskiego 40A, 05-830 Nadarzyn mazowieckie
NIP
7991388746
Telefon
Twój Fryzjer Damsko-Męski Dorota Kołodziejczyk

Informacje

Opis działalności firmy Twój Fryzjer Damsko-Męski Dorota Kołodziejczyk w Nadarzyn
Twój Fryzjer Damsko-Męski to salon założony przez Dorotę Kołodziejczyk. Nasza siedziba znajduje się w Nadarzynie, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się stylizacją fryzur.
Produkty i usługi
Salon Twój Fryzjer Damsko-Męski to miejsce, w którym każdy może zadbać o swoje włosy. Nasza obsługa chętnie doradzi przy wyborze fryzury, która będzie dopasowana do urody Klienta, a także jego codziennego stylu. Pokażemy jak układać ją w domowych warunkach oraz z jakich kosmetyków korzystać, żeby zapobiegać przesuszaniu się lub rozdwajaniu końcówek. Oferujemy również:
- strzyżenie damskie i męskie.
- farbowanie włosów i zakrywanie siwizny,
- rozjaśnianie włosów,
- balejaż,
- fryzury okolicznościowe (upięcia na śluby, komunie, studniówki),
- zabiegi regenerujące na włosy.

Codzienna stylizacja bardzo wpływa na kondycję włosów, które są narażone na działanie wysokich temperatur podczas suszenia, prostowania czy lokowania. Niestety również wiatr oraz promienie słoneczne mogą powodować ich szybkie przesuszanie się i utratę wyrazistego koloru. Dlatego warto regularnie odwiedzać nasz salon fryzjerski, który podetnie rozdwojone i zniszczone końcówki, a także zastosuje specjalne kosmetyki o działaniu silnie nawilżającym i regenerującym.

Dzięki temu po zakończonej wizycie Klienci widzą, że ich włosy nie tylko odzyskały głębię koloru, ale również stały się miękkie i delikatne w dotyku. Kosmyki mniej się puszą i są łatwiejsze w układaniu oraz wyglądają na zdrowsze.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty - Salon Twój Fryzjer Damsko-Męski z Nadarzyna.
Zasięg działania
Firma Twój Fryzjer Damsko-Męski Dorota Kołodziejczyk z lokalizacji: Nadarzyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń