Mobilna Wulkanizacja 24h P.W.

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Mickiewicza 49A, 05-800 Pruszków, woj. mazowieckie
(14 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
NIP
5342089661
Telefon

Informacje

Siedzibą Mobilna Wulkanizacja 24h P.W. jest Pruszków w województwie mazowieckim. Działalność firmy koncentruje się na branży Wulkanizacja i serwis opon.
Pracownicy Mobilna Wulkanizacja 24h P.W. udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 511 032...
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Mobilna Wulkanizacja 24h P.W.. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Mickiewicza 49A, 05-800 Pruszków.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 52.17985N, 20.80829E. [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Mobilna Wulkanizacja 24h P.W. oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(14 opinii) napisz opinię
E
EDYŚKA
Witam ..dziś skorzystałam z pomocy mobilnej wulkanizacji .. Super ppmoc szubka i solidna. .. Polecam Firmę jak najbardziej
A
L
auto laweta
Przemysław mistrz załatwiania problemów. Polecam bez dwoch zdań czerwqonego busa.
N
P
nocny ptaszek
Jeśli szukacie konkretnej firmy, to Polecam. Cena adekwatna do wykonanej usługi.!
A
Arnold
Najlepsze spece. Polecam.
M
metexa
To się nazywa SERWIS OPON 24h . POLECAM NA 102 %.
G
Gjynek
Czerwony bus na topie i drogach! Night drajwery pozdrawiają ekipę z czerwonego busa.
K
Krop-bud
Dziękuję i polecam.
S
Szofer
To się nazywa Mobilny Serwis 24H 1,2,3 i już chłopaki są 4,5,6 i znów mogę jechać dalej :) Dziękuję za szybką rzetelną pomoc na drodze S8 w Mszczonowie.
L
Ludziki
POZDRAWIAMY CZERWONEGO BUSA Z A2!
K
Kam
Zadowolony nowy klient. Bardzo polecam ten serwis wymieniłem sobie ładnie oponki do fiesty, teraz śmigam jak nie wiem, nowe opony trzymają się drogi Wzorowo. TAK WIĘC POLECAM WSZYSTKIM!!!
T
trans-max
Kolejny już raz serwis opon pana Przemka uratowała mój pojazd z opresji, tym razem aż w łodzi :) Dziękuję!
A
A
Agro Armit
UWAGA !!!!! TAK solidnych Firm jak SERWIS OPON 24H Przemysław Wojciechowski w naszym kraju jest naprawdę mało!! Ps Pozdrowienia dla ekipy z CZERWONEGO BUSA za uratowanie mojego Tira!!!
J
P
Jay P.
Mega solidna firma, i właściciel mega spoko :)
K
Krzychu
Pozostawiam podziękowania i rekomendacje dla firmy Pana Przemysława za fachowość i rzetelnie wykonywane usługi w zakresie naprawy ogumienia.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.