E-Dent-A

Przygotowanie i opracowanie ruchomych protez zębowych

Stomatolodzy i protetycy
ul. Mickiewicza 58, 05-800 Pruszków mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E-Dent-A

Informacje

Opis działalności firmy E-Dent-A w Pruszków
E-Dent-A to pracownia protetyczna z Pruszkowa, w województwie mazowieckim. Oferujemy usługi protetyczne dla gabinetów stomatologicznych. Wykonujemy uzupełnienia protetyczne. Działamy m.in. przy użyciu technologii cyfrowej.
Produkty i usługi
W E-Dent-A opracowujemy i produkujemy protezy zębowe, w tym ruchome, wstawiane w miejsce po stałych zębach utraconych w wyniku wieku, chorób i wypadków. Wytwarzamy w pracowni elementy pełnoceramiczne, galwaniczne, metalowe i termoformowane. Zamiast odcisku zębów, dane potrzebne do wykonania protez pozyskujemy podczas skanowania cyfrowego. Stosujemy w pracowni bezinwazyjny wewnątrzustny skaner. Produkujemy w E-Dent-A dopasowane:
-protezy zębowe akrylowe,
-protezy zębowe szkieletowe,
-protezy zębowe elastyczne.

Wykonujemy także mosty i wkłady koronowo-korzeniowe. Przy pomocy spieku laserowego, czyli dental SLM technology, wykonujemy belki retencyjne, szkielety oraz podbudowy metalowe. Podbudowy przeznaczone są do mostów i koron. Frezujemy też cyrkon i wykonujemy z niego mosty, korony, wkłady koronowo-korzeniowe i belki zespalające. W pracowni naprawiamy również uszkodzone elementy protez zębowych. Więcej informacji dotyczących usług protetycznych E-Dent-A udzielamy pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Firma E-Dent-A z lokalizacji: Pruszków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe