"Perfekt - Bud" Usługi Dekarskie i Ogólnobudowlane Piotr Cieślewski

Dachy i usługi dekarskie
06-300 Leszno 112 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Siedzibą "Perfekt - Bud" Usługi Dekarskie i Ogólnobudowlane Piotr Cieślewski jest Leszno w województwie mazowieckim. Działalność firmy koncentruje się na branży Dachy i usługi dekarskie.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: dachy.cieslewski@gmail.com lub telefonicznej 790 530... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy "Perfekt - Bud" Usługi Dekarskie i Ogólnobudowlane Piotr Cieślewski możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 06-300 Leszno 112. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Perfekt - Bud" Usługi Dekarskie i Ogólnobudowlane Piotr Cieślewski znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ł
Łukasz
Polecam. Terminowo i solidnie wymienione pokrycie na dachu.
K
Z
W
klient z Wieliszewa
Polecam. Firma solidna i niedroga. Jestem bardzo zadowolony.
K
Z
C
klient z Ciechanowa
Polecam korzystanie z usług pana Piotra. Fantastyczna "robota" ! Świetny kontakt, praca wykonana dokładnie, solidnie, szybko oraz ładnie. Same + .
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.