"Igloszron" Elektro-Mechanika Chłodnicza Ciskowski Mirosław

IGLOSZRON Chłodnictwo , Klimatyzacja , Wentylacja

ul. Wrzosowa 3, 06-102 Pułtusk mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 20:00
wtorek 08:00 - 20:00
środa 08:00 - 20:00
czwartek 08:00 - 20:00
piątek 08:00 - 20:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
601 807 223
Mirosław Ciskowski
601807223
igloszron@vp.pl
236921845
Adam Ciskowski
513597913
adamcisek@autograf.pl
Adres korespondencyjny
ul. Wrzosowa 3, 06-102 Pułtusk mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Oferujemy: serwis klimatyzacji, montaż klimatyzacji, sprzedaż klimatyzatorów, klimatyzatory, wentylacje, klimatyzacja samochodowa, stacjonarna, przemysłowa, chłodnictwo, wentylacja, konserwacja instalacji wentylacyjnej.
Produkty i usługi
Od 1990 roku świadczymy dla Państwa usługi związane z chłodnictwem, klimatyzacją i wentylacją. Prowadzimy działalność produkcyjną, usługową i handlową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, solidności i niezawodności posiadamy liczne grono zadowolonych klientów. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami sprzętu w kraju i za granicą. W ramach tej działalności jesteśmy w stanie zagwarantować obsługę zarówno serwisową jak i montażu urządzeń klientom sieciowym na terenie całego kraju. Nasze instalacje wyposażone są w automatykę gwarantującą właściwą pracę urządzeń i instalacji co pozwala nam zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania dla każdego klienta.

Firma IGLOSZRON świadczy usługi w branżach: klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz chłodniczej, w zakresie projektowania, montażu oraz serwisu i konserwacji instalacji. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi, wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi oraz współpracy z czołowymi dostawcami i producentami urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dbając o podnoszenie standardu oferowanych przez nas usług, korzystamy z urządzeń i materiałów, których jakość poświadczona jest certyfikatami i atestami wymaganymi przez polskie i europejskie prawo.

Jesteśmy partnerem handlowym takich znanych producentów urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych jak: Mitsubishi Heavy Industries, Hitachi, Mc Quay, Sanyo, Fuijtsu, LG, Carrier, L Unite Hermetique i wielu innych.

Klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, splity, klimatyzacja precyzyjna, agregaty skraplające, agregaty chłodnicze, klimatyzacje, klimatyzacja samochodowa, samochodowe, klimatyzacje, odgrzybianie, wentylacja, klimatyzacja, agregat chłodniczy.

klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, splity, klimatyzacja precyzyjna, agregaty skraplające, agregaty chłodnicze, agregaty chłodnicze, montaż agregatów chłodniczych, serwis agregatów chłodniczych, serwis komór chłodniczych,serwis urządzeń chłodniczych,
Marki i specjalizacje
Klimatyzacja Samochodowa, Stacjonarna, Przemysłowa, Chłodnictwo, Wentylacja

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
W
D
U
Wojciech Domański UP Pułtusk 1
2019-06-18 11:22:40
Polecam wszystkim Firmę Pana Mirosława Ciskowskiego Pełny profesjonalizm