Pphu Głowacki i Spółka s.c.

Produkcja elementów złącznych metodami na ciepło i zimno

Hurtownie artykułów metalowych
26-652 Cerekiew 86b mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(48) 369 92 45
Pphu Głowacki i Spółka s.c.

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Głowacki i Spółka ma swoją główną siedzibę w Radomiu, natomiast jego zakład produkcyjny znajduje się w Cerekiewie. Firma powstała w latach 70. XX wieku. Niezmiennie produkuje elementy metalowe.
Produkty i usługi
Artykuły metalowe wysokiej jakości to podstawa oferty przedsiębiorstwa Głowacki i Spółka. Firma prowadzi sprzedaż elementów złącznych produkowanych na podstawie własnych planów oraz dokumentacji technicznej dostarczanej przez klienta. Zapewnia przy tym szybkie realizowanie zamówień, powtarzalność elementów i atrakcyjne ceny.

W ofercie PPHU Głowacki i Spółka znajdują się m. in. kołki. Oferta tego typu części obejmuje:
-kołki walcowe z gwintem wewnętrznym
-kołki stożkowe z gwintem wewnętrznym
-kołki stożkowe
-kołki walcowe
-kołki stożkowe z czopkiem gwintowanym
-kołki sprężyste gładkie
-kołki z karbami na całej długości
-kołki z karbami zbieżnymi na całej długości

Dostępne są też kołki z karbami w połowie długości i na środkowej części.

Poza kołkami można tu zamówić sworznie, podkładki, nitokołki i nity. Wśród podkładek znajdują się okrągłe, sprężyste, talerzowe, a także do wkrętów o łbach walcowych i kulistych. Z kolei nity dostarczane są z różnymi łbami, np. stożkowym, soczewkowym niskim, grzybkowym i trapezowym.

Precyzyjna produkcja elementów złącznych możliwa jest dzięki zastosowaniu maszyn CNC do obróbki skrawaniem. Można na nich toczyć, frezować, szlifować i wiercić. Ponadto możliwe jest spawanie metali, wycinanie laserowe i poddawanie elementów obróbce termicznej. Części są w ramach niej hartowane, a także nawęglane, azotowane ciśnieniowo i węgloazotowane.

Wymienione informacje o PPHU Głowacki i Spółka to nie wszystko czego można się dowiedzieć o zakładzie. Więcej znajdą Państwo na stronie internetowej albo uzyskają pod podanym adresem mailowym lub numerem telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

nity,