P.P.H.U. "REJ" Laminowanie Materiałów J. Gębka R. Fert w Panoramie Firm

P.P.H.U. "REJ" Laminowanie Materiałów J. Gębka R. Fert


ul. Przemysłowa 2
26-670 Pionki, woj. mazowieckie
Informacje

Opis działalności

Laminowanie Materiałów Lakierowanie elementów meblowych

Marki i specjalizacje

Laminowanie materiałów
Lakierowanie elementów meblowych
Lakier poliuretanowy

Produkty i usługi

Nasz park maszynowy pozwala nam na produkowanie laminatów o szerokości do 220 cm i 22 m grubości. Do laminowania używamy pianek poliestrowych standardowych i o zwiększonej gęstości, a także pianek o zwiększonej odporności na palność, posiadających europejskie certyfikaty i spełniających szereg norm bezpieczeństwa. Jesteśmy w stanie zalaminować materiał o szerokości od 100 do 220 centymetrów, pianką białą, szarą lub też w innych kolorach, o grubości od 1 do 22 mm. W procesie laminowania oferujemy szarmezę o różnych szerokościach w kolorze czarnym oraz białym, a także siatkę wykorzystywaną do rzepa, wigofile o różnych gramaturach i szerokościach, membrany, folie barierowe, aluminiowe, PCV oraz siatki wzmacniające.

Drugą naszą specjalizacją jest lakierowanie elementów meblowych. Wykonujemy je metodą natryskową lakierami poliuretanowymi w różnych połyskowościach w pełnej palecie barw RAL, NCS, ICA. Elementy meblowe lakierowane są dwukrotnie lakierem podkładowym, po którym nakładana jest warstwa lakieru nawierzchniowego. W dalszym etapie prac elementy są polerowane na wysoki połysk.


Na zamówienie wykonujemy również dowolny wymiar frontulub inne elementy o dowolnym wymiarze. Standardowo wykonujemy fronty na płycie MDF o grubości 19 mm. Na życzenie wykonujemy również elementy o innych grubościach.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Przemysłowa 2
26-670 Pionki, woj. mazowieckie