P.P.H.U. "REJ" Laminowanie Materiałów J. Gębka R. Fert w Panoramie Firm

P.P.H.U. "REJ" Laminowanie Materiałów J. Gębka R. Fert


ul. Przemysłowa 2
26-670 Pionki, woj. mazowieckie
Informacje

Opis działalności

Laminowanie Materiałów Lakierowanie elementów meblowych

Marki i specjalizacje

Laminowanie materiałów
Lakierowanie elementów meblowych
Lakier poliuretanowy

Produkty i usługi

Nasz park maszynowy pozwala nam na produkowanie laminatów o szerokości do 220 cm i 22 m grubości. Do laminowania używamy pianek poliestrowych standardowych i o zwiększonej gęstości, a także pianek o zwiększonej odporności na palność, posiadających europejskie certyfikaty i spełniających szereg norm bezpieczeństwa. Jesteśmy w stanie zalaminować materiał o szerokości od 100 do 220 centymetrów, pianką białą, szarą lub też w innych kolorach, o grubości od 1 do 22 mm. W procesie laminowania oferujemy szarmezę o różnych szerokościach w kolorze czarnym oraz białym, a także siatkę wykorzystywaną do rzepa, wigofile o różnych gramaturach i szerokościach, membrany, folie barierowe, aluminiowe, PCV oraz siatki wzmacniające.

Drugą naszą specjalizacją jest lakierowanie elementów meblowych. Wykonujemy je metodą natryskową lakierami poliuretanowymi w różnych połyskowościach w pełnej palecie barw RAL, NCS, ICA. Elementy meblowe lakierowane są dwukrotnie lakierem podkładowym, po którym nakładana jest warstwa lakieru nawierzchniowego. W dalszym etapie prac elementy są polerowane na wysoki połysk.


Na zamówienie wykonujemy również dowolny wymiar frontu lub inne elementy o dowolnym wymiarze. Standardowo wykonujemy fronty na płycie MDF o grubości 19 mm. Na życzenie wykonujemy również elementy o innych grubościach.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
lakier poliuretanowy, lakierowanie elementów meblowych, lakierowanie, wykonujemy fronty na płycie MDF, laminowanie płomieniowe pianką PU, materiały na pokrowce samochodowe, laminaty do produkcji obuwia, materiały na kożuszki ekologiczne

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Przemysłowa 2
26-670 Pionki, woj. mazowieckie