Kajtek Stacja Demontażu Pojazdów

Złomowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, jednośladów.

Autozłom
26-613 Rajec Poduchowny 41c mazowieckie
poniedziałek 07:00 - 17:00
wtorek 07:00 - 17:00
środa 07:00 - 17:00
czwartek 07:00 - 17:00
piątek 07:00 - 17:00
sobota 07:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(48) 381 72 35
483836150
ares-rajec@ambit.pl
607153084
Adres korespondencyjny
26-613 Rajec Poduchowny 41c mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Złomowanie pojazdów, wydawanie zaświadczeń do wydziału komunikacji, sprzedaż części używanych. Głównym zadaniem firmy jest złomowanie oraz recykling pojazdów nie nadających się do dalszej eksploatacji: osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, jednośladów.Każdy model, każda marka. Wydajemy zaświadczenia potrzebne do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Zapewniamy transport.
Produkty i usługi
Firma KAJTEK oferuje:

- złomowanie pojazdów: aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, jednośladów; każdy model, każda marka
- kasacja aut rozbitych/kasacja aut powypadkowych,
- wydawanie zaświadczeń do wydziału komunikacji,
- sprzedaż części używanych,
- skup złomu.

Firma KAJTEK działa na rynku od 2005r., głównym zadaniem firmy jest złomowanie oraz recykling pojazdów nie nadających się do dalszej eksploatacji. Na mocy decyzji Marszałka Województwa Mazowieckiego wydajemy stosowne zaświadczenia potrzebne do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Dysponujemy przystosowanym do tego typu działalności taborem samochodowym, umożliwiającym odbiór pojazdu z miejsca jego postoju. Zasięg naszej działalności obejmuje województwa: mazowieckie, lubelskie i świętokrzyskie. Do 50 km gwarantujemy bezpłatny i szybki dojazd. Za każdy samochód płacimy gotówką - od ręki. Firma prowadzi również sprzedaż części używanych , uzyskanych z demontażu pojazdów. Na terenie firmy prowadzimy również skup złomu. Zapraszamy do kontaktu, udzielimy wszelkich i niezbędnych informacji.

Zapewniamy miłą i fachową obsługę.


Autozłom, złom, kasacja, kasacja pojazdów, skup aut, auto złom, złomowanie, części samochodowe używane, szrot, demontaż pojazdów, kajtek, autozłom Żyła, do kasacji, kasacja samochodów, demontaż auta, recykling pojazdów, skup aut za gotówkę, auto szrot, skup samochodów uszkodzonych, samochody powypadkowe, auto skup, złomowanie samochodu, szroty samochodowe, skup aut, recykling pojazdów,
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
C
cichy
Miła, przyjemna firma.
A
Anonim
Polecam :)